Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit lehet tudni Dr Nyulasi...

Mit lehet tudni Dr Nyulasi Gáborról? Milyen szülés közben?

Figyelt kérdés
Hozzá járok terhesgondozásra eddig semmi gond nem volt,de most vissza rendelt két hétre rá.nagyon nehezen tudjuk fizetni így is a vizsgálatokat,mert hirtelen munkanélküli lettem és már akkor nem akartunk váltani.tudja is,hogy mi a helyzet,mégis most azt érzem fölöslegesen hív vissza 2hétre.És azért nem kevés a pénz amit ott hagyok.Nem akarok egyenlőre ellenszegülni sem,mert nála szülök,de ezt így nem fogom bírni anyagilag.A szülésért sem kér keveset.
2008. máj. 6. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
2008. máj. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,de ezzel nem mentem túl sokra a regisztrációnál is kb10szer kidobott ilyen olyan ürüggyel,így feladtam.
2008. máj. 6. 20:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hogy hány hetes vagy, de ha a végén jársz, teljesen normális, hogy 2 hetente van vizsgálat. Az én orvosom ekkor a felére csökkentette az addigi összeget. Sok sikert a babához!
2008. máj. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Betöltött 30 hetes vagyok.De én egyre jobban azt érzem,hogy nem tudom neki kifeizetni majd-munknélküli lettem,ami nem volt bekalkulálva..és ezt ő tudja is.
2008. máj. 8. 10:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!