Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszéssel fogok...

Császármetszéssel fogok szülni majd márciusban. Az előző is császáros volt. Akkor nem voltak jók a tapasztalataim. Nehezen indult meg a pisilés is. Péterfy-ben szülök. Írtok nekem pár pozitív élményt csak h megnyugodjak kicsit?

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 20:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ketteske megint... harmadik???? ÁÁÁÁÁááá... nem, nem , nem, nem, nem. 18 hó van a kettő között, 19 majdnem, minden nap túlélésre megyünk, a kérdés minden reggel az, hogy ma melyikőnk éli túl... nincs harmadik, nincs, nem lesz... nem...nem...nem én...csak ne lennének ilyen imádnivalók...fenébe.. akkor sem lesz harmadik. :)

További szép estét.

2012. aug. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia! Első babámat 2002-ben szültem, altatásos sürgősségi császárral. Elég nehezen regenerálódtam, bár nem hagytam el magam soha. 8 évet vártunk a második babával, több ok miatt. A terhességem csodaszép volt, lányom után kisfiút hordtam a szívem alatt. 14 hetes korától éreztem a mocorgásait, hatalmas hasam lett. Készültem agyban a császárra, tudtam, hogy most nem fognak altatni. Az előkészítés nem volt kellemetlen, utána bejött a párom(!!!), holott ez nem "szokás" abban a kórházban. Áttoltak a műtőbe, jött az orvosom, bekötötték a spinált, viccelődtünk, beszélgettünk. Kicsit tovább tartott a műtét, mert összenövéseim voltak, de türelmes volt az én orvosom! :-) Majd meghallottam a "szörcsögést", majd azt a hangot, amit a mai napig nem felejtek: felsírt a kicsi fiam! :-) Délelőtt 9:17-kor.Hihetetlen megkönnyebbülés, öröm volt! 3850 gramm és 51 cm, egészséges kisfiú. Odahozták az arcomhoz, megsimogathattam, majd elvitték, de még egyszer odahozták! A párom végigkísérhette az első fürdést, méréseket. Betoltak a császáros szobába, aznap fekvés,közben 3 óránként kihozták a babát. Másnap reggel egyedül felkeltem,fájdalomcsillapítót egy szemet sem kértem:-)2 naposan levitték a csecsemőosztályra, csövekkel a hasamban vígan lépcsőztem 2 emeletet naponta 6-szor! :-)5 naposan hazaengedtek:-) A mai napig minden este lefekvéskor végigélem újra ezt a csodaszép császárt!!!!! Olyan élményt adott, amit álmomban sem gondoltam volna! :-) az én "pici"fiam most 23-án lesz 1 éves, 14 kiló és 81 centi hatalmas, rosszcsont fiú, aki 9 hónaposan már járt mint a nővére, akivel imádják egymást! Már születése napján 70-et szopizott, 2 naposan 110ml-t, úgy hogy nem igaz, hogy a császár miatt később indul be a tejcsi. Boldog babavárást, és kívánom, hogy legyen neked is ilyen szép emlék, mint nekem! :-)
2012. szept. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Kedves Álmosanyuka!


Hát most nagyon meghatódtam..még a könnyeimmel is küszködöm:)

Annyira jó volt olvasni a soraidat!!!! Nagyon boldog lennék,ha nekem is sikerülne minden..igaz nekem még elég sok van hátra..és mindig aggódom mindenért..de remélem lesz egy szép befejezés és egy boldog kezdés!:)

Nekem 3.baba.Nem tervezett.Pcos vagyok..azt mondták már nem lehet babám..és én sem akartam..hát lett:)

Vannak hasfájásaim..nyilallásaim..de remélem ez is belefér :)

Még1szer köszönöm a válaszodat!:)

2012. szept. 15. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!