Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi történik akkor ha?

Mi történik akkor ha?

Figyelt kérdés
Természetesen szeretnék szülni a párommal beszéltünk ,hogy fogadunk szülésznőt is a doki mellé.De eddig medencefekvésű a baba és ha nem fordul meg akkor császár lesz belőle.Ilyenkor mit tesz a fogadott szülésznő.Mert hát mi ugye a törődés miatt akajuk felkérni,de császárnál egész más a helyzet.Szült már valaki így??Vagy ilyenkor le lehet mondani a szülésznőt?Vagy ,hogy működik a dolg?
2008. máj. 6. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mielőtt felfogadjátok, kérdezzetek rá konkrétan, amikor a többi dolgot is megérdeklőditek (mennyiért vállalja, hogy működik nála ez a dolog...); hogy ebben az esetben kér-e érte pénzt.

Remélem, azért nem lesz császárra szükség! Sok sikert a babához!

2008. máj. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A koleganőm is pont így járt. De azt mondta, hogy ma is fogadna szülésznőt! Azt mondta, hogy jobb volt, hogy egy ismerős arc látta el, mintha egy vadidegen, nem törődöm szülésznő jön megy körülötte. Hiszen ő is benn lesz a műtőben veled és ha a párodat nem engedik be lesz aki fogja a kezed és bátorí!

És nem is biztos, hogy császárra lesz szükség. A babák utolsó nap is megfordulnak!

Sok sikert!

2008. máj. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az első fiam császáros volt,mert ő is farkekvésű volt és nem fordult meg. Mi akkor nem fogadtunk szülésznőt.Nem is éreztem a hiányát. Az ügyeletes volt ott. Ő is csak a fejemnél ült és mindig megkérdezte,hogy nem e vagyok rosszul,meg beszélgettem vele. A másodikat természetesen szültem ott már felfogadtuk. Szükség is volt rá.
2008. máj. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy fogadnám meg, hogy természetes szülésnél kérem a segítségét, ha eleve császárral mész be, akkor nincs rá szükség. Én csak annyira emlékszem a szülésznőből, hogy műtét előtt bekent a fertőtlenítővel ill. levette az ékszereimet.
2008. máj. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
KÖszönöm a válaszokat,nehéz a dolog,mert én sem szeretnék császárral szülni,dehát a szülésznőt meg hamarabb kell ugye megkeresni..nem tudom,hogy lesz,amjd a dokinál is rákérdezek.
2008. máj. 6. 15:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!