Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülhetek egészséges babát ha...

Kriszten kérdése:

Szülhetek egészséges babát ha epilepsziás vagyok?

Figyelt kérdés
Párommal tervezzük már babát de tudom, hogy előtte az orvosokkal konzultálnom kell, főleg aki az epilepsziámat kezeli. Sajnos 2 éve vagyok epilepsziás és csak 1rohamom volt és azóta tünetmentes vagyok.De idén emeltek az adagon és nem lehet csökkenteni. És félek beszélni az orvossal és rettegek hogy valami baja lesz vagy lenne majd a magzatnak :(
2012. júl. 19. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
anyukám epilepsziás, a súlyosabb fajtából. 3-an vagyunk testvérek, nem örököltük. Nálam most aktuális a gyerekvállalás és azt olvastam, h az én gyerekeim viszont örökölhetik.
2012. júl. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én apámtól örököltem de az orvosok szerint ez csak hajlam,viszont súlyos szerű mert nagyon oda kell magamra figyelni,mert egy gyógyszert sem hagyhatok ki. De félek beszélni az orvossal,félek hogy akár el is vetélhetek,illetve félek hogy örökölheti.
2012. júl. 20. 18:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy szobatársam epilepsziás volt, de szerencsére egészséges babát szült.
2012. júl. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet,már nem olvasol. Én is epilepsziás vagyok, de szerencsére a 20 hós lányom nem örökölte. Nekem a terhesség kifejezetten jó hatással volt az epilepsziámra, semmi tünetem nem volt. Bár egyszer ledermedt a kicsi 1 éves kora előtt, így mi elvittük EEG -t csináltatni.
2012. szept. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!