Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés közben halt meg a...

Szülés közben halt meg a babád, aki elvileg egészséges volt?

Figyelt kérdés
2012. jún. 17. 19:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
7%
Mi ez a horror? Az unatkozó tinik már ide is betörtek?
2012. jún. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%

nem.

de tényleg a jó Isten keze ott volt az tuti,egy hajszálon múlt meg a babán hogy kibírta.

sajnálom ha neked igen.

2012. jún. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

kedves barátnőm ikreket várt, tünetmentes végig kihordott terhesség után az egyik baba megszületett élve, egészségesen, a másik nyakár tekeredett a zsinór és már nem tudták megmenteni:(

ennek kilenc éve

a mai napig nem tudja feldolgozni

betegesen félti, óvja a kislányt aki megmaradt, igaz hogy ötödik gyermeke, de nem tudja túl tenni magát

a baj az, hogy olyan szinten félti a kislányt hogy

semmiben sem önálló, semmit nem tud egyedül, olyan mintha még mindig a méhen belüli életet szeretné neki biztosítani

na majd lesz valahogy:(

2012. jún. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Adilari ***** válasza:
Barátnőmnek szülés előtt halt meg és meg kelett szülnie:-((((
2012. jún. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha ez Veled történt, akkor iszonyatosan sajnálom. :( Nekem betegen született a babám, és néhány hónap múlva halt meg. Ha úgy gondolod, hogy tudok segíteni, vagy egyszerűen csak szeretnéd kibeszélni, akkor írj privit.
2012. jún. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36 hetesen halt meg. Egészséges volt, köldökzsinórba tekeredett bele (nem a nyakán). Meg kellett szülni, de már tudtuk, hogy halott.
2012. jún. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

2. vagyok. mikor az első lányom született akkor jártunk végig egy kismamival gondozásra nem direkt csak mindig pont együtt hívtak vissza minket.

sokszor feküdtünk egymás mellett nst-n hallgattam én is az ő babája szívhangját....stb

én egy reggel bementem mert már túlhordtam ő már ott volt,sírás apukával épp beszélt a főorvos hogy ilyen előfordul nem lehet kivédeni ....csak lestem mi van??

reggel ment nst-re már nem volt szívhang 2napig még hassal mászkált és mire előttem egy órával ő is megszülte.

3hó múlva már várta a köv. babát gyönyörű fürtös angyalka lett belőle már 5 éves.

2012. jún. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kolléganőmnek. 38 hetesen haltak meg az iker babái, mert az egyiknek beleakadt a lába a köldökzsinórba és addig ficánkolt, míg megfojtotta a testvérét vele, aztán magát is. Előtte fél nappal voltak ultrahangon, ahol minden rendben volt. Estére meg kellett szülnie mindkét halott babát. :(((
2012. jún. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, hála Istennek.


Az NST-s történet kicsit megborzongatott.


Rutin NST-re mentem, közölték, hogy nincs szívhang. Sokkot kaptam, kiabáltam, hogy kint még mozgott, nem lehet, hogy nem él. Azonnal UH - valóban vert a szíve, flowmetria is jó, nem értenek semmit. Vissza NST-re, a szívhangot továbbra sem lehet normálisan bemérni, néha 200, néha 40. Azonnal telefon a férjemnek, ő is itt orvos, hallgatja az NST-t, falfehér. Semmire nem emlékszem, csak a szülőszobára, meg arra, hogy rettegek, hogy mi lesz. 1 óra múlva ébredtem - a baba makk egészséges, a zsinór 3x a nyakán, 2x a testén... Kezdett összeomlani a keringése, éppen ki tudták kapni.


Nem is aznap kellett volna mennem NST-re, hanem 2 nappal később, csak elnéztem az időpontot, és azt mondták, ha már ott vagyok megcsinálják... Nem fogom elfelejteni soha azt az 5 percet, amikor azt hittem, már nem él.


Ez az én csodám, hála Istennek a kiságyban szuszog a tündérem, már 6 hetes.

2012. jún. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Unokatestvéremnek szülés közben, magzatszurkot lélegzett be és nem tudták újraéleszteni, két éve.

Nekem 33 hetesen halva, beteg lett volna.

2012. jún. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!