Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3 hete szültem és akkora a...

3 hete szültem és akkora a hasam mint 4 hónapos terhesen. Normális ez?

Figyelt kérdés

65 kg voltam terhesség alatt, 20 kg-ot híztam mert 45kg-ról indultam. Most 55 kg- vagyok. Még van vérzésem is,nem tudom most a hasam mérete összefügg e a vérzéssel?

(Lehet buta kérdés)


2008. máj. 5. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia. 3 héttel a szülés után még természetes, hogy nem ugyan akkora a hasad, mint szülés előtt. Itt írták, hogy volt akinek egy év is kellett, hogy visszanyerje eredeti méreteit.

Ha már elmúlt a vérzésed kezdj el fokozatosan tornázni, bár volt itt olyan válaszoló is aki azt írta, hogy soha többé nem lett olyan szép hasa mint volt.

2008. máj. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia,

Egyik ismerősöm éjjel nappal hasszorítóba van és neki mosnatnra már szépen visszaállt.Hozzáteszem 7 hónapos a pici.

2008. máj. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális! Nekem szülés utána a kórházban öcsém megkérdezte, hogy nincs bent mégegy? Mert még ugyan akkora volt a hasam, mint szülés előtt, csak puhább :D Kb. két hónapos volt a babám, amikor tudtam normális, emberméretű nadrágot is felvenni, na nem azt, amit szülés előtt hordtam, hanem 42-est :P Addig a terhesnacimban jártam. Ne izgulj, ez normális. Hordj hasleszorít bugyit, de ne minden nap, csak minden másnap, és éjjel vedd le, mert nem jó, ha túl sokat van rajtad, nem dolgoznak az izmok!
2008. máj. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

szia.

én a szüle´s alatt sajna 30kg-t híztam.Most a babám 13 hetes,rajtam még +10kg van.A hasam is nagy még.50-röl indultam,de kitudja,hogy mikor leszek ismét annnyi.Torna´zok is,de nem segít.Ugye enni kell,mert máske´nt nem lessz tejcsi.

Ne aggódj,majd lefogysz.elsö a babád.

2008. máj. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is ajánlom a hasleszorítót. Én két hete szültem és alig van hasam. Én nem hordom egész nap, amikor soknak érzem leveszem. Egyébként szerintem alkati és örökletes dolgok is befolyásolják a dolgot de megéri megpróbálni.

Sok sikert!

2008. máj. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy hallottam, hogy ez normális. Nekem másnapra teljesen visszahúzódott, olyanra mint terhesség előtt, és a dokim is és a kórházi dolgozók is azt mondták, hogy ilyet még nem láttak. Most megint babát várok, és reménykedek, hogy megint visszahúzódik a pocim :-)
2008. máj. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!