Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Honnan tudom meg hogy beindul...

Honnan tudom meg hogy beindul majd a szülés?

Figyelt kérdés
Már volt egész éjszakán át tartó erős görcseim és hányingerem is mellé de aztán elmult reggelre!Félek hogy késön veszem majd észre és nem érünk be időbe a kórházba!
2008. máj. 5. 00:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne félj!Egyszerűen tudni fogod,hogy mikor jött el az idő.Nehéz ezt megmagyarázni annak,aki még nem szült,de az ösztönök megmondják.

Látod,hogy mennyire sűrűsödnek a fájások,milyen tempóban jönnek mennek,és ebbő tudni fogod,hogy mikor kell indulni.

2008. máj. 5. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ,milyen messze van a kórház.Nekem 5 percre volt.e´n 5 perces fájásokkal mentem be,mikor már nem bírtam itthon tovább.Ès me´g így is 20 órám volt ha´tra,mire megláttam a babám.38 órás szülésem volt.elsö baba.szóval tudni fogod,hogy mikor menjél.ha esetleg vérze´s lenne,egyböl menj,ha a magzatvíz folyik el,akkor is.Vagy,ha rosszul érzed magd akkor is egyböl a kórha´z.

Könnyü szülést.

13 hetes kislány anyuka´ja.

2008. máj. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom tudni fogod!

Mensiszerű görcsökkel párosul. Nekem közel volt a kórház és azt monta a szülésznő, hogy akkor menjek ha renszeresek a fájások és legalább 1,5 órája tartanak. Utána változó, hogy meddig tart, én 2 óra alatt túl voltam rajta.

Sok sikert!

2008. máj. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!