Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Indított szülés?

Indított szülés?

Figyelt kérdés
40+2 Hkm vagyok,fogadott orvosom illetve szülésznőm nincs!ugyhogy sajnos nem tudok túl sok mindent.néztek magzatvizet amire azt mondták rendben van.a méhszájam 2222.vajon megindul a szülés magától,vagy indítani fogják?volt valaki hasonló cipőben??
2012. júl. 12. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy indított szülésed lesz!:)

Már elkezdődött a tágulási folyamat, bármikor beindulhat:)

2012. júl. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
másfél hete 2222 a méhszájam és fel is van puhulva, de még egy árva jóslóm sincs... Vasárnapra voltam kiírva. Holnap megyek az orvosomhoz és megbeszéljük, hogy mikor indítsanak. Szerintem kedden már mindenképpen babázunk :D
2012. júl. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem 2222-essel indítottak oxival és burokrepesztéssel.
2012. júl. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó! Mennyi idő alatt lett meg a baba?
2012. júl. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ikreket szültem, amúgy 9 óra volt kereken az oxi bekötésétől a második baba kibújásáig. Nem volt gyalog-galopp, de megérte:) Nagyon felvitték az oxi adagját, a vége felé már 220-ason ment, a fájásmérő 147-ig tudott értékelni, nálam sokszor kiakadt és 147-et mutatott jó ideig minden egyes fájás alkalmával, amik persze 1-2 percenként jöttek. De a kitolás is sokáig tartott, ülnöm kellett, mert végig rajtam volt az nst, aztán oldalra kellett feküdnöm, mert az ülés miatt nem tudott az első babám lejjebb jönni. Na abban a pozícióban volt a legrosszabb, de felgyorsult az egész és nyomhattam végre...
2012. júl. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!