Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Esztergomi korházban milyenek...

Esztergomi korházban milyenek a szülésznők? Kinél érdemes szülni? Mik a tarifák?

Figyelt kérdés
2008. máj. 3. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Tarifákat nem tudok, én nem fogadtam szülésznőt, csak orvost. De amíg odajártam nst-re, nekem mindenki nagyon szimpatikusnak, kedvesnek tűnt.

Akinél szültem, szintén. Róla nem sikerült többet megjegyeznem, csak annyit, hogy Lilla. (És ez 2006-ban volt, szóval azóta még az is lehet, hogy már nincs is ott.) Vajúdás alatt végig figyelt rám, igyekezett segíteni, biztatott, szóval nagyon jó volt, hogy ott volt.

Én a többiekről sem hallottam rosszat a többi kismamától, amíg bent voltunk.

Könnyű szülést kívánok!

2008. máj. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod.annyit még megtudhatok,kinél szültél?
2008. máj. 4. 13:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Mármint az orvost? Dr. Horváth Magdolna

Hallottam róla sok rosszat, de én nem bántam meg, hogy őt választottam, nagyon rendes volt.

2008. máj. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és természetesen ha bármiben tudok még segíteni, kérdezz nyugodtan!
2008. máj. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én három hónapja szültem Egomban.

2 napig voltam a vajúdóban, minden szülésznővel találkoztam, és hidd el, nagyon aranyosak! Persze azt nem szeretik, ha valaki nyavajog, vagy megjátssza magát, mert szinte mindegyik szült már, és nagyon jól tudják milyen érzés. Bármit kérdezel válaszolnak, nagyon közvetlenek és mindenben segítenek. Én szülés elején jót beszélgettem velük. Két szülésznő volt bent, és a doki: Dr. Iványi Pál. Mindenkivel nagyon meg voltam elégedve. Ja, az én szülésznőmet Andinak hívták.

De mondom, ha normálisan viseled akkor ők is aranyosak.

Könnyű szülést kívánok Neked!

2008. máj. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a választ.Nekem is második szülés lesz,de az első óta 10 év eltelt.Én Iványinál akartam szülni de már nem vállal.Máté doktor lesz az orvosom.
2008. máj. 5. 14:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!