Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A málnalevél tea és a gátmassz...

A málnalevél tea és a gátmasszázs valóban könnyíti a szülést?

Figyelt kérdés
2008. máj. 3. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy barátnőm,aki használt homeopátiás szereket a várandósság alatt és 2 óra alatt kint volt a baba.

Hogy enélkül is így ment-e volna azt nem tudom,mindenesetre én is ki fogom próbálni.

Veszíteni valóm nincs.:)

Boldog babavárást!

32 hetes kismami

2008. máj. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A szülésznő, akivel beszéltem, a málnalevél teáról még ne is hallott, de a gátmasszázst nagyon dícsérte...:-)
2008. máj. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Pedig létezik a málnalevél tea és eddig csak pozitívat hallottam róla. Én is inni fogom, úgy tudom a 36-38-ik héttől lehet,naponta 2 dl. Ártani biztos nem árt,az izmokat segíti ellazítani.:) A gátmasszázst azt nem tudom,tőlem ez távol áll, de ha tudod a módszerét,akkor az is biztos jó. Ártani azzal sem tudsz. Sok sikert a nagy napra!!!
2008. máj. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!