Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésbeindító szex használt...

Szülésbeindító szex használt nektek? Mennyi idővel szex után és hogy indult be? 38+5 hkm

Figyelt kérdés
Reggel voltunk együtt, doki kedden 1 ujjnyi tágnak vizsgált, nyákdugó még nem ment el. Szex megindíthatja? Nektek szex után mivel indult be? Víz folyt el vagy fájással?

2012. jún. 28. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Beindíthatja, de nem valószínű. Mi együtt voltunk akár egy nap többször is, c2222volt, nyákdugó elment, és még így is 6 nappal hordtam túl...
2012. jún. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk nem vált be. 2 nap múlva szültem, de inkább az amnioszkópiától nem a szextől. Reggel vizsgálat volt, este szültem.
2012. jún. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem beindìtotta, 39+5. napon este osszebùjtunk, igaz èn màr nyitva voltam 2 hete 3 ujjnyira, de nem voltak fàjàsaim ès màr nagyon fàradt voltam, ìgy gondoltam egy pròbàt megèr.Hajnal 4-kor arra èbredtem hogy pisilnem kell, amikor megtoroltem magam halvàny ròzsaszìnes folyàsom volt, na akkor ùgy gondoltam jobb ha elugrunk a kòrhàzba, persze elotte kènyelmesen letusoltam, mèg egy kèt dolgot elraktam, indulàskor jott az elso fàjàs, ès rogton 5 percesek lettek, 4 cm-re voltam nyitva amikor beèrtunk ès a manò 7.47-re meg is lett.
2012. jún. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, használt! 10 napig voltam kórházban és besokaltam. Kértem eltávot 38+6 hetesen. Volt egy szenvedélyes mindent bele gyere baba szex. Kicsit még feküdtem aktus után nem keltem fel egyből. 10 perc után mentem el tusolni és mire felöltöztünk már indulhattunk is vissza a kórházba. Olyan du 2-kor történt és este 8-ra megvolt a fiúnk. Mindez 13.-án tehát elég friss a dolog! Ha érett a baba és születésre kész akkor elvileg szerencsétek lesz.

Sok sikert, élvezzétek ki mert 6 hét no szex!

2012. jún. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Fájással indult!
2012. jún. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tény, hogy a sex, csak akkor indítja be a szülést, ha amúgy is készen áll a baba és a kismama is a szülésre!
2012. jún. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!