Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » XVIII. kerületben keresek jó...

XVIII. kerületben keresek jó nőgyógyászt ha lehet Pestszentimrén tudtok ilyet? Ha igen az is érdekel melyik kórházban dolgozik!

Figyelt kérdés
2 babámat még csak tervezzük a fiam 14 hónapos!Viszont elköltöztünk így az előző dokim messze lenne sajnos....Az István kórházban szültem őt,területileg most is odatartozom?
2012. jún. 25. 08:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! A Thököly úti Sztk-ban rendel Dr.Tolnay Lajos, nagyon kedves, rendes, nem pénzéhes. A Dél-Pesti (Jahn Ferenc) kórházban is dolgozik. Amennyiben esetleg a Dél-Pestiben szeretnél szülni majd, akkor van arra is lehetőség, hogy szülésznőt fogadj és nála szülj, orvos nélkül. Itt már a szülésznőknek erre is van joguk és lehetőségük. Mellesleg én is itt szültem és ilyen formában, nagyon meg voltam elégedve. Klasszul felszerelt szülőszobák vannak, férjem azt hitte, hogy egy nászutas lakosztályt vettem ki a szüléshez. :)


Sok sikert kívánok a 2. babához!


Üdv: egy 4 gyermekes édesanya

2012. jún. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszod!a Jáhn Ferenc kórháztól kicsit tartok megoszlanak a vélemények a kórházról!Az Istvánban az volt a jó,hogy 1 ágyas szoba volt szabad, így hármasban nagyon szép emlék volt A BENNTÖLTÖTT IDŐ!Itt is van erre lehetőség?illetve arra,hogy a baba velem legyen 0-24 ben,?KÖSZI
2012. jún. 25. 12:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Itt is van lehetőség 1 ágyas szobát kérni, én is azt szerettem volna, sajnos foglalt volt. A baba pedig Veled lehet 0-24-ig. Persze, ha nem sikerül kifognod az elnöki lakosztályt, akkor a szobatársakkal kell megbeszélni, hogy maradhat-e a baba vagy inkább nem. :(
2012. jún. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!