Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nőgyógyászt keresek Bp-en?

Nőgyógyászt keresek Bp-en?

Figyelt kérdés
Minden javaslatot szívesen veszek!

2012. jún. 19. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:

dr Kisfalvi István

Sote II.-n dolgozik, Budán a Bem utcában van a magánrendelése, nem pénzéhes doki, fiatal és eszméletlen jó fej. Imádom, amióta rátaláltam hozzá járok, a fiam is nála született. Ja és nagyon jó orvos.

2012. jún. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy kicsit specifikáld a kérdést, mert így ezerféle választ fogsz kapni.

Férfi vagy inkább nő legyen, rendeljen klinikán is, vagy elég ha magánrendelése van, vállaljon-e szülésvezetést, vagy nem kell, stb.?

2012. jún. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dr. Petróczi István. Mind az idősebb, mind az ifjabb dokit tudom ajánlani, szerencsém volt mindkettőhöz. Az ifjabbnál szültem a harmadik babám, a terhesgondozás elején tisztáztuk az anyagiakat, végig korrekt, és lelkiismeretes volt. Magánrendelés a Hársfa utcában.
2012. jún. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Dr. Szabó György. Honvédban (Podmaniczky u.) vállal szüléslevezetést. Magánrendelője a Nyugati téren van.


(Gondolom olyan dokit keresel, aki szülést is vállal, ha ebben a témában tetted fel a kérdést.)

2012. jún. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!