Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ilyen melegben milyen ruhában...

Ilyen melegben milyen ruhában hozzátok haza a babát a kórházból?

Figyelt kérdés
Hosszú, rövid, body, rugi, kispléd...
2012. jún. 24. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Hosszú rugi, de a laza, könnyű anyagból. Sapka a fejére - hogy ne kapjon napszúrást.
2012. jún. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem felkészítőn és a védőnőm is azt mondta, hogy az újszülöttre mindig eggyel több réteg kell, mint amit mi felveszünk. Én is vékony rugikat tettem be a kórházi és a haza hozós napokra és kis sapkát, azt kell figyelni, izzad-e a tarkója.

39 hetes kismama

2012. jún. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rövid ujjú body (vékony) és egy vékony ujjatlan rugi, és egy vékony kalap vagy sapi, ha mentek napon is esetleg.
2012. jún. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hosszú ujjú body, ujjatlan rugi. Rövid ujjú body, szintén ujjatlan rugi. Vékony sapka a fülére a légkondi miatt. Így vittem haza a fiamat és a lányomat is, mindkettő nagy melegben született. Kispléd volt nálam, de nem kellett használni. Viszont a tetrapelusnak nagy hasznát vettem árnyékolás szempontjából. A napfény nagyon bántotta a szemüket, szokatlan volt nekik.
2012. jún. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Nekem felkészítőn és a védőnőm is azt mondta, hogy az újszülöttre mindig eggyel több réteg kell, mint amit mi felveszünk."

Hát igen nekem is ezt mondták,de legszívesebben meztelenül lennék...

Tettem be a kis csomagba én is rövidet is hosszút is,majd meglátjuk...

2012. jún. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

vékony rugi, body nélkül, 34 fok van szegénykéim ők is érzik, plussz egy tetra pelus esetleg nagyon vékony takaró, de sztem az is fölösleges,

a fejére mindenképp húzz valamit, 3-5 naposan még ez a kis légmozgás is újdonság nekik

2012. jún. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ezeket fogom bekészíteni a bébinek
2012. jún. 25. 16:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!