Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikortol kell hogy beilleszked...

Mikortol kell hogy beilleszkedjen a baba feje a medencébe?

Figyelt kérdés
37hetes vagyok és még nem "ereszkedett"le a babám!
2008. ápr. 29. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tuodm,hogy a 36. héttől szoktak befordulni és úgy maradni.

Persze ez nem szent írás!:)

Boldog babavárást!

31 hetes kismami

2008. ápr. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a 36. hét nem biztos,hoyg jó...ugyanis én is 37 hetes vagyok,és még mindig nem szállt le a pocim.Szerintem nincs fix időpont,bár a nőgyógyász tegnap már a túlhordást emlegette,pedig még van addig 3 hetem.
2008. ápr. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De igen,a 36. hét az "elfogadott", hogy leszáll a baba. VAn akinél előbb, van akinél később, emiatt nem kell megilyedni, nincs semmi baj:-)

Az utolsó pillanatban is a helyére mászhat:-)

2008. ápr. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez ugyanolyan alkatfüggő mint az, hogy kinek mekkora a pocakja.A barátnőmnek aki velem egy idős terhes úgy néz ki a hasa mintha holnap szülni akarna, teljesen lent van.Nekem meg annyira fent helyezkedik el a pocakom nekem még kisebb is, dehát olyan széles a csípőm, hogy jó nagy helye van bent.Ne izgulj, minden terhesség más, nem lehet egy kalap alá venni őket.
2008. ápr. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!