Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Molnár Niki szülésznőt (sote...

Molnár Niki szülésznőt (sote 2) ismeri valaki? Mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
23%
Én ismerem.Tapasztalatok?Mindig udvariasan visszaköszön.
2012. jún. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én találkoztam vele a szülésemnél. Illetve előtte, mert mire megszületett a gyerkőc, már műszakváltás volt, és új szülésznő érkezett. Niki kedves volt, aranyos, mikor kérdeztem valamit, érthetően elmagyarázta a dolgokat. Lelkesített. Mindig mondta, hogy szépen alakulnak a dolgok, szépen tágulok (pedig nem tágultam semmit, mert elcsíptem fél füllel, amint a dokimnak mondta, hogy sajnos semmi változás). Szóval mindent megpróbált szegényke, hogy bátorítson. :) Nagyon fiatal amúgy (nem tudom, ismered-e, vagy csak hallottál róla).
2012. júl. 16. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azóta megszületett nála a kislányunk

nagyon szimpatikus és talpraesett volt, bátorított is, de hagyott nekünk rpivát időt a férjemmel. Amikor cselekedni kellett, nem tökölt.Homeopátiát pártolja meg a labda és a zuhany/fürdő dolgot és a sétát is. Nála a baba az első, de persze a mamára is figyel, csak alapvetően a gyerek egészsége a legfontosab,b így ahogy hallottam a babát veszélyeztető hülye alternatív ki nem próbált óhajokat próbálja megfelelően kezelni.

Nagyon meg voltam vele elégedve,látogatott utána is a kórházban.

2012. aug. 15. 15:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!