Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Problémás (kicsit szétnyílt)...

Problémás (kicsit szétnyílt) császáros sebre jó a Curiosa gél?

Figyelt kérdés

2,5 hete szültem, 2.szülés, mindkettő császár volt. Ugyanott vágtak, ezért nehezen gyógyul a seb. Ráadásul itt a 2 éves lányunk, akit szintén el kell látnom, emelgetnem, nehezen gyógyulok. Varratszedés 7 napra volt, akkor azt mondta az orvos, kicsit szétnyílt. Nem vérzik, nem váladékozik s nem is fáj nagyon. Orvos fertőtlenítette, tett rá Tetran hintőport s mondta, ugyanígy csináljam én is naponta, plusz tegyek rá kötést, és ne érje víz. Ezt így is csinálom,, de még mindig nem forrt be teljesen.

Létezik a hegesedést elősegítő Curiosa gél, gondoltam kipróbálom. Volt aki használta és segített?



2012. jún. 10. 08:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Más mûtèt után használtam, de semmit nem javított.
2012. jún. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, sajnálom hogy nem vált be. 2270 Ft, nem olcsó, ezért gondoltam hogy megkérdezlek benneteket.
2012. jún. 10. 11:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Az aloe first fog beválni! Próbáld ki, csodát művel, komolyan!
2012. jún. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt velem is. Nekem a Bepanthen Plus-t ajánlották, kenegettem naponta kétszer, kb 2 hét alatt be is gyógyult.
2012. jún. 11. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Aloe termékekkel kapcsolatban nincs túl jó véleményem (lehet másnál bevált, én amit próbáltam - nem a first - az nem vált be).

Bepanthen plus: ha nem válik be a Curiosa, kipróbálom ezt is. Mondjuk jobb lett volna először ezt, mert ahogy néztem az árát ma a neten, harmadannyiba kerül.

2012. jún. 11. 13:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, meg szabad kérdeznem, mit próbáltál és mire kellett volna hogy beváljon? Kíváncsivá tettél.
2012. jún. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Persze, leírom. Próbáltam a csokoládés shake-t testsúlycsökkentés miatt, az első 3 hétben használt valamicskét, utána már nem, pedig utána is ittam. És próbáltam az FLP-s fogkrémet, az sem bizonyult hatásosnak. Lehet én csináltam rosszul valamit mindkét terméknél :(
2012. jún. 11. 21:48
 8/9 anonim ***** válasza:

A csokis shake-ről nem tudom, ki mondta neked, hogy testsúlyt csökkent, de egyáltalán nem. Ki lehet vele váltani étkezést, mert minden vitamin és ásványi anyag benne van, ezáltal kevesebb kalóriát veszel magadhoz, így, ha még mozogsz is mellette, akkor valóban hozzájárul a testsúlycsökkentéshez. De önmagában nem is erre találták ki.

A foggél lehet, hogy neked nem jött be, nem tudom, mi volt vele a gond, de itt meg az érvényesül, hogy ízlések és pofonok, ugye....

Ezekért a dolgokért vagyok irtó mérges azokra az aloe-terjesztőkre, akik csak a profitot nézik, nem azt, hogy hosszú távon mit okoznak az inkompetensségükkel. Dolgozik a forever rendszerében pár ezer orvos, vannak olyanok, akikhez bátran lehet fordulni, mielőtt ajánlunk valakinek egy-egy terméket. Én csakis akkor ajánlok valakinek valamit, ha abban száz százalékik biztos vagyok, tapasztalati úton is, ha ez nincs meg, akkor felhívom valamelyik dokit és konzultálok vele.

Használd bátran a First-öt, ezt nem csak a dokik, hanem a saját tapasztalatom is mondatja, hogy nem találsz jobbat. :-) Gyógyulást!

2012. jún. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Gabka77, köszönöm az információkat. Ki fogom próbálni az Aloe first-öt. ezek szerint amikor én vettem más terméket, "rossz" helyről vettem s ebből volt a félreértés :( Tényleg kár, hogy aki ilyen termékeket elad, nem mindenki teljesen felkészült :( Ebből adódhatnak félreértések :(

Mégegyszer köszönöm, holnap veszek first-öt. Van gyógynövénybolt, oda megyek majd.

2012. jún. 15. 20:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!