Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szólnak, ha kifestett körömmel...

Szólnak, ha kifestett körömmel megyek szülni?

Figyelt kérdés
Gombás a körmöm, és nagyon szégyenlem. Körömlakk segít ezt eltüntetni. Lábkörömgombáról van szó.
2012. jún. 7. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Nekem ki volt festve, kezemen és lábamon is, nem szóltak, hogy gond lenne. Szerintem ez tervezett császárnál nézhetik, műtétnél nem szeretik ha ki van festve. Más esetben nem hiszem, hogy probléma.
2012. jún. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
nem hiszem, hogy foglalkoznának vele.
2012. jún. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Itt is erről van szó:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..


Szerintem a lábon maradhat, kézujjon a pulzoximéter miatt ne legyen lakkozva, a köröm színe is jó, ha látható.

2012. jún. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Programozott csáazárom volt, és a kutya nem tette szóvá, amikor az ujjamra rakták azt az akármit, hogy miért is van rajta műköröm.

Ha csak a lábad van kifestve, kizárt, hogy szóljanak érte.

2012. jún. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!