Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fél napja kifestett lakásban...

Fél napja kifestett lakásban eltöltenél 5 hós babáddal egy napot?

Figyelt kérdés
Az új lakásunkat holnap festi férjem, de hétfőn jönnek hibákat javítani mesterek, így ott kell legyek. A fiamat nem tudom senkire sem bízni, így velem kéne jönnie. Lehet az egészségére ártalmas?
2010. febr. 13. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem ne vidd a gyereket,még neked se egészséges...főleg ilyen időben szellőztetni se nagyon lehet.
2010. febr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom,de én a páratartalom miatt tuti nem mennék.Én a frissen festett lakásban alig kapok levegőt,nem még egy ilyen pici baba.Az amíg szárad...én nem mennék a babával.Nem tud valaki más felügyelni a mesterekre?Nagyszülő,testvér,bárki?
2010. febr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is egészségtelen :S
2010. febr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sem vinném oda!
2010. febr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Ettől féltem én is :(. Nagyszülőket megpróbáljuk beszervezni, hogy menjenek felügyelni. De a férjem ellenzi, mert ők nem fognak tudni olyan alaposan odafigyelni a hibák kijavítására :(. A fiamat meg nem hagyhatom most a nagyszülőkre, mert a nagyinak fertőző szemgyulladása van :(.

Megoldjuk valahogy :), de meggyőztetek róla, hogy nem én vagyok túl aggódó :).

2010. febr. 13. 19:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Bizony nem te vagy túlaggódó.Nem egészséges még neked sem,nemhogy a babának.Ha lehetne szellőztetni,nyár lenne,még akkor is nagyon erős szaga van,a páráról nem is beszélve.Engem az fojt leginkább.
2010. febr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!