Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésznővel kapcsolatos...

Szülésznővel kapcsolatos kérdés, válasszak mást vagy ügyeletesnél szüljek, ha arra kerül a sor?

Figyelt kérdés
4 nap múlvára vagyok kiírva és van fogadott szülésznőm, akivel az elsőt is szültem, de már csak egy hétig van, mert utána szabira megy! :( Idáig koraszüléssel voltam veszélyeztetve, ezért nem aggódtam, hogy mi lesz, ha túlhordom. De most, hogy nem akar kibújni a kisfiam, muszáj eldöntenünk, hogy ha 1 héten belül nem jön, akkor fogadjunk-e fel másik szülésznőt, akit ajánl a mi szülésznőnk és meg is beszéli vele, vagy szüljek ügyeletesnél? Ti hogy döntenétek? Azt hozzáteszem, hogy szeretnék gátvédelemmel szülni és nem tudom, hogy az ügyeletes is segít ebben?

2012. jún. 7. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én ahhoz mennék, akit a kiválasztott sznő ajánl. Ő olyat ajánl -gondolom-akire lehet számítani, odafigyel szakmailag, emberileg.. Az ügyeletes meg lutri.... Nem minden szülésznő "felkészült" vagy "kismama-barát" vagy hogy is írjam.
2012. jún. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is azt választanám inkább, akit a mostani szülésznő ajánl.
2012. jún. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Úgy döntöttem, hogy "felfogadom" a másik szülésznőt, ha arra kerül a sor, de nagyon reménykedem hogy egy héten belül kibújik már a fiacskám!!! :)
2012. jún. 7. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!