Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tegnap voltam az utolsó uh-on...

Tegnap voltam az utolsó uh-on és teljesen elborzadtam, mikor a doktornő közölte, hogy a baba 4kg 10dkg. Lehetséges ez? Nem lehet, hogy tévedett az uh.?

Figyelt kérdés
Bevallom eddig nem féltem, de most aggódom egy kicsit, hogy lesz-e erőm megszülni egy ekkora babát. És még csak a 38. hét végén járunk! Bár azt mondta a doktornő, hogy most már bármikor számíthatok rá!
2008. ápr. 25. 15:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia! 2 hete szültem meg 4,5 kg-os babám. az uh +- fél kilót is tévedhet amúgy. Érdekes, de állítólag semmi különbség nincs a baba súlya miatt a szülésben. A fájások tőle függetlenek, hiszen a méh dolgozik, ott még a baba ilyen formában nem jön képbe. A kitolásnál az a fontos, hogy nem kell kapkodni, Ha adsz elég időt a szervezetednek, ki tudnak tágulni a szövetk rendesen, még a gátvédelemnek sincs semmi akadája. Én azzal szültem (csodálatos szülésznőm és dokim volt), és ekkora kisfiam 2 óra kitolás alatt, de metszés és mindenfajta repedés nélkül gyönyörűen kicsusszant. Életem leggyönyörűbb emléke!
2008. ápr. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!