Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Természetes vagy császármetszé...

Természetes vagy császármetszéses szülést preferáljátok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 1. 20:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
A természetest. Nem véletlenül így "találta ki" a természet. :)
2012. jún. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Természetest. A császármetszés maradjon meg azoknak, akiknek egészségügyi okuk van rá!
2012. jún. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha lehetséges, akkor a természeteset, mindenképpen az a jobb az anyának is meg a gyereknek is. Természetesen, ha szükséges, akkor a császár sem elitélendö, de az végül is egy komoly hasmütét, tehát feleslegesen nem érdemes megkockáztatni. (Mindkét módot átéltem már)
2012. jún. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem preferálás kérdése.
2012. jún. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
A természetest. De ha az életünk múlik a császáron, akkor legyen. Kétszer szültem simán, most is úgy szeretnék. 30hkm.
2012. jún. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Természetest.

Nekem komplikáció miatt császár lett, és nekem ez lelki érvágás volt. De ha muszáj, és életet ment, akkor még jó, hogy van ilyen lehetőség is.

2012. jún. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Én annyira szenvedtem, könyörögtem a császárért, de nem engedték. Aztán természetesen megszültem. Felejthetetlen élmény volt, szerintem minden nőnek át kellene élnie, nem lenne szabad "divatból" császároztatni. :)
2012. jún. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Természetes! Én nagyon császár párti voltam, de az orvosom lebeszélt! MOndta, h szeretné, ha megpróbálnánk a sima szülést, és ha 5óra után is azt látja, h nem tágulok jól és nekem fáj és akarom, akkor megcsászároz! Na most ennek ellenére magzatvíz elfolyástól számítva 4 óra alatt megszültem a lányomat! Így visszagondolva nagyon örülök, ha dokim rábeszélt, h próbáljam meg! És utána látva, h mennyire sokat szenvedtek a császárosok, én meg szaladtam ültem, jöttem-mentem! Szóval én a helyedbe megpróbálnám simán! Nem olyan vészes, mint amennyire félnek tőle az emberek!
2012. jún. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amelyik szükséges.
2012. jún. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Teljesen igazad van, de a vélemény kinyilvánításod hagy kivetnivalót maga után.
2012. jún. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!