Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mostanság van olyan aki...

Mostanság van olyan aki farosan hordta ki a babáját és szülte meg úgy, hogy faros maradt? Császár vagy normál szülés volt? Mekkora volt a babó? Gyakori a farfekvés?

Figyelt kérdés

2012. máj. 23. 09:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Igen tudom,hogy ilyen estben mint itt legutóbb írtátok,logikus,hogy császár.Mivel a lábacskái vannak elől.Nekünk magzatvíz vizsgálatkor látták a popsiját.

Azért nem repesztettek nálunk burkot,hogy nehogy a lábait előre sodorja a víz.Mert akkor egyből a műtőbe toltak volna.A víz az elfolyt magától,de addigra a popsi már beékelődött a helyére:)

2012. máj. 23. 15:19
 12/13 anonim ***** válasza:

Majdnem 4 hónapos a kisfiam.Végig farfekvéses volt,de mivel 2. gyerek,így hüvelyi szülésre készültünk,Aztán pont a kiírt napon fájásokkal bementünk és az első vizsgálatkor kiderült hogy császár lesz,mert lábtartásos.Bevallom,akkor örültem neki,mert nagyon féltem a rendes szüléstől(a farfekvés miatt),de utólag belegondolva jobb lett volna simán(persze ha tutira tudom h nem lehet semmi baja). Nagyon megszenvedtem a császárt.

Remélem érthető volt.

Üdv!

2012. máj. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen érthető volt.És köszönöm,hogy írtál.Én is így voltam,hogy szerettem volna ha megcsászároznak,nehogy legyen valami gond.De miután megszültem,őrültem,hogy nincs egy vágás a hasamon,és nem kell szenvednem.És a baba is jól van.
2012. máj. 25. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!