Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen érzés a szülésindító...

Milyen érzés a szülésindító zselé felhelyezése?

Figyelt kérdés
Nektek erős fájásokat csinált? És ha igen, hány hetesen?

#zselé #szülés-indítás
2012. máj. 22. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem én azt kaptam, bár biztosra nem tudom, mert külföldön szültem, és csak a lényegre koncentráltam: ettől talán szülhetek.

Rögtön utána fájásaim lettek, de nem vészesek. Szülésznőtől még simán hazabuszoztam, délután kaptam, otthon főztem, de egyre jobban fájt, félbehagytam. Egész éjjel fájdogáltam, de még az sem volt olyan vész, csak sűrűsödtek. Reggel 7-kor bementünk a kórházba 3-4 percesekkel, és bent tartottak, de semmit nem tágultam azokkal a fájásokkal, úgyhogy délben burkot repesztettek. 2-re lett meg a fiam.

40. héten volt.

2012. máj. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi.

Ma kell bemennem a kórházba túlhordás miatt, valószínűleg ma vagy holnap megcsinálják. Ezért kérdeztem, kicsit izgulok, minden mesterséges dolog annyira taszít, de hát nem akar kijönni ez a baba...

2012. máj. 23. 08:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.Inditott szules a 38.heten.

Ejfelkor helyeztek fel a zselet kicsit kellemetlen volt,nem rosszabb mint a rakszures.

Reggel 6kor keltettek akkor mar fajasaim voltam.Ugy igazan 8korul ereztem tenyleges fajdalmat.Delre pedig mar 2ujjnyira nyitva volt a mehszajam.Mert ha nem nyilna ki 12ora utan ismetelheti csak meg.Legalabbis nalunk igy van.

2012. máj. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Végül nem lett rá szükség.

Befektettek, de még tovább vártak, mint, amit eredetileg elterveztek, mert mindenki teljesen jól volt, és az újratervezett indítás előtt két nappal magától is kijött a kislányom. :o)

2012. máj. 31. 08:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!