Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamák ki fog szülni novembe...

Gottacska kérdése:

Kismamák ki fog szülni november elején?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok hogy vagytok?? mozog e már a pocaklakó?? mennyit híztatok?? és minden érdekességre :)
2012. máj. 22. 11:35
 1/7 Adilari ***** válasza:
Szia!Én November 14 re vagyok kiirva és időzített császárom lesz.Nekem igen már mozog igaz ritkán érzem!Azon kívül hogy a múlt nap eldőltem a fürdőszobában mint egy krumpliszsák jól vagyok:-))
2012. máj. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én november 8-ra vagyok kiírva, második baba, de a lepény elől tapadt, valószínűleg ezért még nem érzem a mozgást. Nem tudom, mennyit híztam, talán 1,5 kilót, mert a kiindulót csak a 8-ik héttől tudom, ahhoz képest nem híztam (most vagyok 54,5 kg.), de elég alacsony vagyok, így még 10 dkg is meglátszik... :(

Elég fáradékony vagyok, a nagy éppen a dackorszakát éli, próbálgatja a határait, néha nagyon kiakaszt, próbálok úrrá lenni rajta, dehát...

Mostanában nagyon rossz, depis hangulatban vagyok, a családom miatt, de ez más téma. A babával minden oké, minden este a lányom hozza a szívhanghallgatót, hogy "baba!", és akkor meg kell hallgatnom a kicsit.

Te?

2012. máj. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is November 8. ára vagyok kiírva :) hol fogsz szülni? nekem sem mozog még a pocaklakó! Rengeteget tudnék aludni és teszem is ahoogy tudok :) pedig előtte korán krlős tipus voltam! Kedden megyek afp re és nagyon remélem minden renben lesz! és már nagyon kíváncsi vagyok hogy fiúcska e vagy kislány :)
2012. máj. 23. 14:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is kedden megyek Afp-re! :)

Szent Istvánban fogok szülni, a dokim ott van! Én megkérdeztem a 12-ik heti Uh-on, ahol a kombi tesztet csinálták, hogy megnéznék-e,hátha látszik már, de a doki rám se bagózott...meg se próbálta megnézni, tippelni, vagy valami. Kicsit mérges is voltam, 25 ezerbe azért férjen már bele, hogy megpróbál odakukkantani...na mindegy. Holnap megyünk a dokimhoz (magánba), és megkérem, hogy mondjon valamit, mert mindig csinál Uh-t. Majd megírom, mit mondott!

2012. máj. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
okés:) nagyon kíváncsi vagyok rá :)
2012. máj. 24. 07:36
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Voltunk a dokinál, minden oké! Megkértem, hogy próbáljon bekukucskálni a lába közé, és azt mondta, hogy még nem 100%, de ő lát "bónusz alkatrészt". :)

Majd 19+5 hetesen kell mennem genetikai Uh-ra, remélem ott már biztosabb lesz. Mondanom sem kell, hogy mindenünk rózsaszín. (babakocsi, ülés, játékok, ruhák stb.) Nem tervezett baba ugyanis, de hát jönni akart. :)

Gondolkodom még azért egy 4D-n, olyan messze van még 18-a...

2012. máj. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De jó neked :) Már legalább valami fogalmad van róla hogy mi lehet :) Én is nagyon kiváncsi vagyok rá! Már nincs az olyan messze olyan gyorsan telik az idő!! Mindenki egy fiút szeretne és egy lányt mesébe illő :) Gratulálok
2012. máj. 26. 20:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!