Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent Borbála Kórházba Tatabán...

Szent Borbála Kórházba Tatabányán mehetek szülni fogadott orvos nélkül?

Figyelt kérdés
Ha úgy gondoljátok, hogy kell fogadott doki, akkor tudnátok ajánlani valakit?

2012. máj. 20. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Mehetsz, csak nem biztos, hogy szerencséd lesz. Mert ki lehet fogni rendes, normális dokit ügyletben, de sajnos vannak bunkók is.

Én Pazár Dánielnél szültem, de az ügyeletes akkor a fiatal Molnár doktor volt, és ő is nagyon rendes volt velem.

2012. máj. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
dr. Málik Zoltán
2012. máj. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát tényleg attól függ milyen orvost fogsz ki. Volt olyan akinél semmi pénzért nem szültem volna, jah és mellesleg némelyik szülésznő se túl kedves.

Én a Pödőr Péternél szültem, nekem annó a szülésznő ismerősöm még a Málik Zoltánt és a Pazár Dánielt ajánlotta. Én egyáltalán nem bántam meg, hogy a Pödőr Péternél szültem, csak ajánlani tudom.

2012. máj. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is Pazárnál szültem, csak jót tudok mondani róla. Szerintem amúgy a többség normális, de persze van 1-2 orvos, akit jobb elkerülni.
2012. máj. 22. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is fogadott doki nélkül szültem februárban. Éjjel indult be a szülés, és a Pazár Dániel volt bent, viszont reggelre szültem, úgyhogy már az Ozsváth Zoltán volt ott, és mindkettő nagyon nagyon aranyos, és türelmes volt. Én szülésznőből fogtam ki az éjjeles műszaknál egy vén hárpiát, és miatta megfogadtam, hogy soha többet fogadott doki nélkül. Viszont reggelre megjött egy másik szülésznő, és ő egy igazi angyal volt. Úgyhogy én főként szülésznőt javasolnék, nem orvost. Bár ha teheted, válassz mindkettőből.

Amúgy meg a fogadott orvos a saját betegével mindig kedvesebb, mint egy "idegennel", úgyhogy rosszul nem tudsz választani. 20 dokiból 18 nagyon normális.

2012. máj. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!