Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tudok-e nagyobb babát szülni...

Tudok-e nagyobb babát szülni másodszorra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tavaly februárban szültem a kislányomat 2900 gr-mal természetes módon, az orvos azt mondta, hogy elég passzos volt a szülés és a következő terhességnél figyelni kell a baba súlyát, mert szerinte ekkorát tudok megszülni. Most 23 hetes vagyok és félek, hogy nagyobb lesz a kisfiam, akkor császár lesz belőle. Volt valaki hasonló helyzetben?
2008. ápr. 23. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Van egy négy gyermekes ismerősöm, nagyon keskeny a medencecsontja, és mind a négyet emgszülte természtes úton, mivel mindegyik gyereke pici volt ;) Valahogy a természet elrendezte...
2008. ápr. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A természet tudja a dolgát, szerintem ne izgulj. Nekem az első 2550 gr-mal lett, és én meg attól féltem, hogy a második milyen lesz. Mindenféle vitamin ellenére 3000 gr-os most, a 40. hétben. Valószínűleg én is a "kis" babákra vagyok programozva. Szerintem ne izgulj. Viszont sajnos a súlyát amúgy sem tudod befolyásolni. Bár azt nem értem, hogy miért mondta ezt az orvos, gondolom alkati adottságok miatt, de akkor meg ammúgy sem lesz nagy. De azért drukkolok, hogy minden rendben menjen!
2008. ápr. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szűknek mondták a medencém, de úgy döntöttünk a dokival, hogy megpróbáljuk megugorni a természetes szülést. Első babámat vártam, 2 hete született meg kisfiam 4200 grammal, gátvédelemmel, minden metszés és repedés nélkül. A természet nem ismer lehetetlent! Ne fékj, keress egy jó dokit!

Sok sikert!!

2008. ápr. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3. válaszoló: nem írnál esetleg privát üzit nekem, hogy elmeséld? Első babát várom, és gátvédelemre hajtok, kérlek nem mesélnéd el, hogyan ment??? Zsuzsi
2008. ápr. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítő válaszokat! Kisfiam megszületett 2008 08.08.-án 2510 gr.-mal. 10 nappal jött előbb. Mostmár 9 hónapos és egészséges. Kár volt félnem a nagy babáktól. :) És mivel ilyen pici súllyal jött világra, vajúdástól számítva 2 óra alatt megvolt.
2009. máj. 21. 10:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!