Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bízik valaki a hétvégi lehülés...

Bízik valaki a hétvégi lehülésben, hogy beinditja a szülést?

Figyelt kérdés
Én nagyon bizom benne. :-)
2012. máj. 9. 19:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szia! Én ma töltöttem be a 39. hetet, és szinte remegek azért a hidegfrontért :)) Nagyon remélem hogy beinditja, tv is nagy baba dömpingre számit. Hát nem tudom. Sokat jóslózok, de majd meglátjuk. Te hány hetes vagy? Mit vársz? Mi fiucskát!
2012. máj. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Én is számítok rá. :)
2012. máj. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
én is nagyon remélem igaz még csak 37 hetes vok, de az első lánykám is 37. hétre jött frontok nélkül. Remélem!!!
2012. máj. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Remélem. Jó lenne nem nagy melegben szülni. :)

38 hkm

2012. máj. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
37 hetes vagyok amin eddig keresztűl mentünk Megváltás lenne mind kettőnknek.Első baba és kis fiú.
2012. máj. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Első babám várom,38ik hetet kezdem vasárnap.De már most 4,10kg a kicsi,és nagyon nehéz,meg már kiváncsi is vagyok rá.Ezért örülnék ha megindulna.Elég erős jóslóim is vannak hetek óta.
2012. máj. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Mi is 39 hetesek vagyunk,jövöhét szombatra vagyunk kiirva. Erös jóslóim vannak már 1 hete,egyszer be is csapott minket,azt hittük megindult,de csak játszadozik a kismajom. Kisfiú lesz,és azt mondják a fiuk hidegfrontra jönnek,úgyhogy hátha. Nevek mik lesznek! Nekünk Noel lesz,és a Margitba szülünk. Mindenkinek kitartást,és hétvégi könnyű szülèst kivánok!
2012. máj. 11. 22:04
 8/20 anonim ***** válasza:
Én is jövő szombatra vagyok kiírva, kislányt várunk, második baba. De én nem bánnám, ha nem hozná meg a hidegfront. Első szülésem hidegfrontkor volt, tömve volt a kórház, ez hátrány volt. :-(
2012. máj. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Hát nekem olyan erős fájàsaim vannak hogy inkább tùllennèk rajta,meg már annyira kiváncsi vagyok rá. Alig várom hogy odategyèk rám szülès utàn ès làssam a pàrom arcàt,ahogy meglàtja. Egy èlmèny lesz.
2012. máj. 11. 23:29
 10/20 anonim ***** válasza:

Nekem tegnap beindult, de estére abbamaradt. Nem jóslók voltak, mert a zuhanytól sem múltak el, meg hiába feküdtem, álltam, ültem, jöttek tíz percenként.

Aztán elmúlt...

De azért felkészülök mára is, hátha az az előszele volt. Kicsit izgulok, mert nekem negyedik jön és elég gyorsan szoktam szülni.

2012. máj. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!