Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 1 hete szültem, és még mindíg...

1 hete szültem, és még mindíg van vérzésem. Meddig tart majd? Normális ez?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 21. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Persze,hogy normális.Több hétig fogsz tisztulni.nekem a szülésznöm azt mondta,10 nap vérzés,10 nap barnázás,10 nap sárgás,10 nap fehér folyás.Nekem az ege´sz tisztulás 4hétig tartott.

Ez így van rendje´n.De egye´n függö.Kinek elöbb kinek késöbb fejezödik be.

2008. ápr. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"de jó, hogy a dokik nem készítik fel az embereket mi is vár rájuk pontosan"


Normális, persze, hogy normális. Gondold csak el, hogy mekkora seb van most a méhedben. A méhlepény ami oda volt tapadva a méhfalhoz, most nincs ott, a helyén meg tátong egy seb. A méhednek meg lassan vissza kell álnia az eredeti méretére. Szóval normális folyamat.

kb 6 hét a lábadozás, de van akinél jóval rövidebb. (akár hat hétig is vérezhetsz, még az is normális, de valószínüleg már hamarabb vége lesz.) nekem 4 hét volt szülés után.

Arra figyelj, hogy amikor szoptatsz, a szervezeted oxitocint termel, ami segíti a méhösszehúzódásokat, ezért olyankor erősebb lehet a vérzés. Érdemes ezért a szoptatások előtt betétet cserélni.


jó babázást! pihenj amennyit csak tudsz :)

2008. ápr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok,köszönöm szépen a válaszaitokat! :) Igyekszem pihenni minnél többet! :)

Minden jót nektek!

2008. ápr. 21. 13:27
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én több mint 6 hétig véreztem, már azt hittem, sose múlik el :(
2008. ápr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is 1 hónapig véreztem,meg barnáztam. Utánna 1 hét szünet és a 6 hetes kontroll előtt megint vérzés. De akkor csak 5 napig tartott.
2008. ápr. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon sokáig véreztem, és nagyon sokat. a kórházba 3 csomag is elment. majd elmarad, csak lassan.
2008. ápr. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!