Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 5hete szültem, végre elmúlt a...

5hete szültem, végre elmúlt a vérzésem, így elrendeztem magam alul. Megnéztem a tükörben magam, és elszörnyedtem amit láttam? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nos amit láttam, azt hittem rosszul látok. A punim olyan mintha ki lenne fordulva!!! :( Elnézést, hogy ilyenek írok, de tényleg olyan, mintha a belseje ki lenne fordulva. Ez normális? És ha igen, akkor mikor húzódik, vagy múlik el? Nektek is ilyen volt?
2011. jan. 31. 16:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, ne aggódj. Én 1 éve szültem, de már egy jó ideje olyan mint régen. Én is azt hittem rosszul látok, aztán egy ideig nem is néztem magam tükörben:)

Meg van dagadva, hisz azért Te is összetörtél belülről, amikor kibújt a picuri.

2011. jan. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen,én is hasonlóképp jártam,mint te és ledöbbentem a látványtól,de nyugodj meg,pár hónap és rendeződni fog.Úgyhogy türelem!És gratula a babához!
2011. jan. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam. Elég ijesztő látványt nyújtott, de kb. hat hónap alatt rendeződött. Mikor mentem a 6 hetes kontrollra kérdeztem a dokitól, hogy mit kéne tenni, mert borzasztó, ami lent van. Megvizsgált, és megkérdezte mi a probléma, szerinte szépen rendeződött minden, egyáltalán nem látszik meggyötörtnek. Hát, fene a gusztusát! ;) Nekem egyáltalán nem tetszett a látvány!
2011. jan. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz, ugyanígy voltam. Én 5 hónapja szültem, és még mindig elég "érdekes" a helyzet, de azért már látszik, hogy vmi visszahúzódás megindult...remélem 1-2 hónap múlva visszaáll a rend! :-)
2011. jan. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is 5 hete szültem, már nálam sincs vérzés, és pont ma gondolkoztam rajta, hogy "le" kellene kukkantani egy tükörrel.


De ahogy olvastam a válaszokat, inkább még nem. :-)

2011. jan. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
hát én sose gondoltam hogy tükrözzek de kíváncsi vagyok lehajolok és megnézem fuuuuj!
2011. jan. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a férjem előbb megnézte mint én magamnak,és neki tetszett XD Azt mondta szép,olyan mint rég XD Én azért meglepődtem,de nem volt csúnya. Persze olyan már sosem lesz mint annak előtte.
2011. febr. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugodtam, azt hittem, hogy csak én vagyok ilyen szerencsétlen, hogy így járjak. Jövőhéten megyek én is 6hetes controllra, hát kivi vagyok mit mond a doki. És vajon nem fog a behatolásnál gondod okozni, hogy ilyen a "szerkezete"?
2011. febr. 1. 06:39
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak ámulok és bámulok, én két gyereket szültem, de kívülről nem látszott semmi elváltozás. Na jó az első után nagyon haematómás voltam, csupa kék- zöld folt (még a fenekem is) de 1-2 hét alatt felszívódott, a második után nem látszott semmi, pedig megnéztem rögtön azután, hogy hazajöttünk a kórházból.Igaz nem volt gátmetszésem se.Persze hajszálra olyan mint régen már sose lesz:)
2011. febr. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na, én is megnézem akkor, pont 5 hét...
2011. febr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!