Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valóban így van?

Valóban így van?

Figyelt kérdés
Azt mondta a védőnőm, hogy Kecskeméten pl. a szülést követő 1-2 napban, nem engedik a fehérnemű használatát az orvosok. Lepedőt kap az anyuka, amit este cserélnek, annak érdekében, hogy így jobban tisztulnak a dolgok! Így van, vagy csak ijesztgetés?
2012. ápr. 21. 13:56
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. ápr. 23. 09:23
 22/24 anonim ***** válasza:
Mind a 4 szülésem után hordtam bugyit. Csak akkor vetettem le ha jött a doki, de volt hogy akkor sem mert nem tudtam hogy jön és nem történt semmi. Az egész egy nagy butaság, ami tényleg úgy tűnik, hogy az orvosok kényelmét szolgálja, hogy minél előbb lezavarjanak. Járkáljanak bugyi nélkül, betéttel a lábuk között, kezedben a picúrral. Legtöbb nődoki férfi, tegyük hozzá. Pfff...
2012. ápr. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
A 2. hozzászóló, kecskeméti anyuka vagyok. Még annyit hozzátennék az általam leírtakhoz, hogy természetesen én is vittem be hálós bugyit és speciális betétet, és használtam is mindig, amikor felkeltem az ágyból. Rooming-in szobában voltam, én is felkeltem a babámhoz, ilyenkor is húztam bugyit, betétet. De amikor a baba aludt, illetve éjszaka, amikor felvitték, bugyi nélkül feküdtem az ágyban. A hálóingemet az ágyban természetesen derékig felhúztam, egy pötty vér sem került rá. Vittem be nedves törlőkendőt, felkelés előtt azzal tisztítottam le magam, ahol kellett. Ezeket a kellékeket neked is javaslom, hogy vidd be magaddal, ugyebár Kméten semmi ilyesmit nem adnak az anyukáknak.
2012. ápr. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. ápr. 24. 22:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!