Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39 hetesen (egy ujjnyira...

39 hetesen (egy ujjnyira nyitva) ha bekeményedik a hasam mindig pisilnem kell, de ezek úgy jönnek rám mintha fel lennék fázva, pedig nem vagyok, csak olyan érzés. Fáj és szúr, és csak egy pár csepp jön. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Ja és egyébként is kemény mindig pisilés után!Leszállt volna a méhem és nyomja?A hasamon nem látszik hohy lejjebb lenne.
2008. ápr. 18. 08:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló érzeésem van (40 hetes vagyok), de én úgy érzem, mintha a hüvelyemnek izomláza lenne, és sokszor olyan kényelmetlen, hogy sok ülés után menni alig bírok, és még nem szállt le a méhem, nem a baba nyomja, valszínűleg tágul a medence. Te esetedben az is lehet, hogy a baba, de azt éreznéd, hogy lejjebb megy, hasad fölé fér az öklöd, és nem nyom már fent. Nem biztos, hogy te észreveszed magadon, mármint kívűlről, inkább érzed :) Neked nincs néha izomlázszerű érzésed ott lent?

puszi

2008. ápr. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia!De igen szokott olyan ézésem lenni,de gyakrabban inkább olyan mint mikor a tampon ki akar csúszni és érzed.Meg mintha a hüvelyembe nyilalgatna bele,de nem is tudom pontosan.Fönt eddig se nyomott a babucim,ezért is nem tudom hogy mi van.De én már nagyon szeretném ha meglenne!!!
2008. ápr. 18. 10:21
 3/3 anonim ***** válasza:
A nyilalgatást azt biztosan a baba okozza :)
2008. ápr. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!