Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire hatásos a kéjgáz...

Mennyire hatásos a kéjgáz vajudásnál?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 17. 10:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Az első néhány szívásnál beszédülsz, utána semmit sem ér.
2008. ápr. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon sok ismerősöm esküdött rá, és ezt fogja választani megint.

Barátnőm nem is érezte, hogy kijött a baba feje, annyira hatott:-)

2008. ápr. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
semmit nem ér!persze nekem a menszeszem is olyan volt mint a szülés tehát ki így ki úgy reagál!
2008. ápr. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ugy tudnam megfogalmazni: mint halottnak a csok...

(Elnezest a morbitiasert)

2008. ápr. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, hogy sokaknak hányingert, hányást csinál, és nem ér semmit!
2008. ápr. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%

Szia!

Szerintem nem jó dolog.Ha elbódít azért,mert a legcsodásabb dologról maradsz le,hogy nem vagy teljesen magadnál mikor a gyereked a világra jön.Ha meg nem használ,akkor teljesen felesleges.

De nem értem,aki nagyon vágyott babára,hogy félhet a fájdalomtól,ami a szüléssel együtt jár.Ez egy természetes folyamat,és ki lehet bírni fájdalomcsillapítók nélkül is.

Én egyik szülésemnél sem kértem semmit,és most sem fogok.


Könnyű szülést neked.

2008. ápr. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én meg ezt nem értem "De nem értem,aki nagyon vágyott babára,hogy félhet a fájdalomtól,ami a szüléssel együtt jár.".

A két dolog nem zárja ki egymást. Örülünk, hogy Te ilyen bátor vagy:) Igazán jó lehet neked....


Én használtam amikor a fiam szültem, előtte fogalmazták meg rá helyesen a választ "mint halottnak a csók".

Nekem koválygott a fejem és rosszul lettem tőle, úgyhogy köszöntem de nem kértem belőle többet.

Soha többet nem használnám.

És nem azért mert olyan bátor vagyok-de szerintem nagyon rossz érzés. Ha lenne rá mód-én más fájdalomcsillapítással élnék-persze Téged nem erre buzdítalak.


Végülis ha kiprobálod nem vesztes vele semmit-max. Neked sem használ.


Könnyű és gyors szülést.

36 hetes kismama

2008. ápr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem értem hogy mért kell az embernek szenvedni ha nem muszáj ! sok nö azért nem mer szülni mert félnek a fájdalomtol itt is sokan félnek és ha gyereket akarok akkor már nem is kell félnem ????? vagy hogy van ez ?
2008. ápr. 17. 18:20
 9/10 anonim válasza:
Szia! Én kaptam szülésnél és nagyon jo volt nem éreztem a fájásokat csak arra lettem figyelmes hogy nyomnom kell. De nem vagyunk egyformák mindenikél más
2008. ápr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kár ezen veszekedni, hiszen minden ember más - máshogy tűrjük a fájdalmat, más a hozzáállásunk dolgokhoz. Én most várom a második babámat, így már tudom, hogy milyen a szülés. Minden kismamában van egy bizonyos szintű természetes izgalom / félelem a szüléssel kapcsolatban. Ezt kár tagadni. Az hogy valaki kér-e fájdalomcsillapítót vagy nem az a saját döntése, amibe más nem szólhat bele. Mindenki döntse el legjobb belátása szerint, hogy kihasználja-e a modern tudomány által létrehozott fájdalomcsillapításra használatos lehetőségeket.
2010. jún. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!