Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után "fájdalmas" szex?

Szülés után "fájdalmas" szex?

Figyelt kérdés
10 hónapja szültem császárral. Az óta, ha szexelünk a férjemmel, utána 1-2 napig fáj az alhasam, elég erősen. Ez normális? El fog múlni valaha?
2012. ápr. 10. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:

hát szerintem nem normális

én is császárral szültem, de soha nem fájt

doki!

2012. ápr. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én is ezt javaslom, doki!

2császáros

2012. ápr. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem az alhasam fáj, hanem a hüvelyem szex közben. Császáros vagyok, de valamiért volt egy varrat a hüvelyemben is. 6 hónapja szültem. Ha benyúlok, akkor nem érzek semmit.
2012. ápr. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én simán szültem, és 6 hónapig iszonyú volt a szex, és sokáig, ahogy te mondod, fájt utána kicsit a hasam, ami aztán 1-2 nap múlva elmúlt. Ez idővel rendeződhet is magától, de lehet, h lett egy kis méhsüllyedésed a terhesség miatt, és így marad. Néha nekem is van még ilyen, de nem mindig.
2012. ápr. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindenképp említsd meg a nőgyógyászodnak,ha mész hozzá.

Szokott fájni,de nem ilyen sokáig!

2012. ápr. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szoptatsz még? nekem addig volt rossz a szeretkezés amíg szoptattam, valahogy a hormonok befolyásolták az aktust.
2012. ápr. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, szoptatok még. Mostanában már enyhül ez a hasfájás.
2012. ápr. 11. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!