Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az epiduláris érzéstelenítő...

Az epiduláris érzéstelenítő az egyenlő az ún EDA-val? És ezt nagy fájásoknál alkalmazzák mindenkinél, vagy orvosfüggő, hogy mennyire hagy szenvedni?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 16. 16:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A babáknál nem ritka, hogy eltörik a kulcscsontja. Ennek nem sok köze lehetett az EDA-hoz. Vannak esetek amikor direkt el kell törniük a pici kulcscsontját, hogy megtudjon születni,mert elakadt. Azért nem minden második babánál fordul ez elő...
2008. ápr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
62%
Szia! Én fájdalomcsillapítás nélkül szültem. Végig arra gondoltam, hogy minden fájással közelebb kerülök ahhoz, hogy végre a kezembe foghassam a babámat. Hamarosan ismét szülni fogok, de nem túlélni, hanem átélni akarom az eseményeket, mert annál nagyobb boldogság nincs, még ha szenvedés is az ára. És hidd el, nem kibírhatatlan! Szerintem akkor dönts, hogy egyáltalán szükséged van-e rá, ha már ott vagy, és tényleg elviselhetetlenek a fájásaid. Hidd el, nem fogod kérni. Csak próbálj lazítani közben, és várd őt nagyon!
2008. ápr. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, :)
2008. ápr. 18. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!