Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülés előtt mennyi idővel...

A szülés előtt mennyi idővel mocorog kevesebbet a baba? Megváltozik a mocorgás jellege is?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 16. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem változó, a lányom még vajúdás alatt is szétrugdosta a hasamat...
2008. ápr. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval. Az én lányom az utolsó pár hétben többet és intenzívebben mozgott, mint előtte. És vajúdás alatt is rugdosott. Megjegyzem azóta is ilyen kis élénk...:-)
2008. ápr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom szülés előtti nap kimondottan élénk volt .Vajúdáskor nem igazán éreztem, vagy nem arra figyeltem.
2008. ápr. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a 36-37. hét óta kevesebbet mozog a fiam. Vagyis...másabbak a mozgásai. Inkább már mozdulatok, nem azok a ficánkolások. Valószínűleg kevesebb a helye odabent. De azért ha beindul tud alkotni. :) Néha olyan tereprendezést csinál, hogy egy-egy mozdulatnál csillagokat látok! :) De neki biztos jó utána! :)

38 hetes kismama

2008. ápr. 21. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most 33 hetes vagyok uh szerint 35 most kevesebb az ütögetés rugdosás viszont inkább forog és a fenekét teszi jobbra balra.Ja és nállunk is fiú.

2008. ápr. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!