Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen ruha van rajtunkn...

Milyen ruha van rajtunkn szülés közben?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nagyon hülye kérdés. De mit vigyek magammal? Nyár van. És így is, úgy is totál leizzadok majd. Ráadásul utána - remélhetőleg, ha nincs gond - cicire lehet majd rakni.

Hülye kérdés... de hogy készüljek?


2009. jún. 17. 12:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kórházi hálóing. Nagyon nem kell rá készülni.
2009. jún. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A Szt.István khzban a saját hálóingedben szülsz,és egész idő alatt abban vagy a khzban.Én tavaly májusban szültem,és megköthető spagetti pántos, térd fölött érő hálóingeket vittem magammal 4 db-ot.Bőven elég is volt.
2009. jún. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És te hol vettél ilyen hálóinget?
2009. jún. 17. 12:35
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
2.vagyok.Bp.en,az Ázsia centerben(a hátsó épületben,a földszinten a kávézóval szemben) úgy emlékszem 1500 ft körül volt darabja.Vettem világoskéket,fehéret 2 db-ot és rózsaszínt.A mai napig semmi baja(igaz,már nem hordom,csak amíg szoptattam)60 fokon mostam,Domestosba áztattam.
2009. jún. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
kapsz majd egy nagyon csini kis hálóinget szüléshez, utána meg a sajátodban leszel, amíg bent vagytok. (nálunk így volt)
2009. jún. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Melyik kórházban fogsz szülni? Csak mert mindenhol más a rendszer. Van ahol adnak,van ahol vinni kel.

Én a MÁV-ban szültem, ott elvileg adnak, de gyakorlatilag jobb ha viszel sajátot.

Nem érdemes drágát venni, piacon nézz körül, csak pamut legyen.

2009. jún. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én kórházi "hálóinget" kaptam. Csodás volt:)

Az eleje totál nyitott, csak a köldök táján volt egy kis kötő, de ha összekötöttem, akkor felül és alul szétnyílt.

Szerencsémre éjjel volt, és csak a dokim és a szülésznő, na meg a férjem látott úgy.

Még a lábamon volt egy vastag térdzokni(sízokni), és arra húzták rá azt a zöld korházi csizmát.

Szüléskor nem fáztam, bár csak 20 perc volt az egész, de utána majdnem megfagytam, 2 vastag takaró is kevés volt. A pihenési idő letelte után minden a régi volt, ruci, hőérzet, stb...

Nálunk a 2 órás megfigyelési szak után lehetett cicre tenni, szüléskor csak 5 másodpercre rakták a hasamra, és vitték is el.

2009. jún. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A Péterffy-ben saját hálóingben szültem.
2009. jún. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én a MÁV-ban szültem 3,5 éve, és a sajátomban voltam. Kérdezz rá a kórházban, hogy mire számíts.


Üdv!

2009. jún. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
szia, a Jánosban is adtak kórházit, szülés után átöltöztettek a sajátomba.Abszolút mindegy volt mi van rajtam, akár zsákban is szültem volna:)
2009. jún. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!