Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Be volt kenve a mellbimbóm...

Be volt kenve a mellbimbóm körömvirág krémmel, hogy regenerálódjon. De szopi előtt elfelejtettem lemosni vagy letörölni. Lehet tőle baja a kisbabámnak?

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 11:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baja nem lesz az égvilágon, ha egyszer-kétszer elfelejted lemosni, csak ne legyen rendszer belőle.

Én is kentem mindenfélével,(körömvirág, Bepanthen, Garmastan, Purelan) mert az első hónapban rettentően fájt, berepedt, érzékeny volt, stb. És velem is előfordult, hogy nem mostam le, de semmi baja nem lett a kislányomnak.

Most 2 hónapos, de kb. már 1 hónapja nem is kenem semmivel, annyira rendbejött a mellbimbóm. Ami persze nem a krémeknek köszönhető, hanem megedződött a sok használattól :)

Minden jót!

2009. jún. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!