Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40. héten vagyok, beilleszkede...

40. héten vagyok, beilleszkedett a babám? Vagy felfáztam?

Figyelt kérdés

olyan nyomó érzésem van a baba ˝kijáratánál˝, ha sokáig ülök és utána felállok, szinte alig bírok menni. De mindig ülés után van ez. Beilleszkedhetett a baba a medencébe és azt a nyomást érzem, ha ülök? Hogy a méh teljessége odanehezedik? El nem tudom képzelni.

Felfázási tünetek nem jellemzőek, de arra is gondoltam, hogy be lenne gyulladva ott lent???? Nincs égető, viszkető érzés, semmi, csak ez a nyomás. Köszönöm a segítségeket előre is!


2008. ápr. 15. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nemsokára megszületik a pici,szép szülést!
2008. ápr. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a baba okozza ezt!
2008. ápr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy a baba, ne félj.

Viszont arra figyelj, hogy ha úgy érzed, hogy a "baba fején ülsz", akkor feltétlen szólj a dokinak. Sokaknak annyira lesüllyed a pici, hogy kívülről már nyomás nehezedik rá. Próbálj inkább feküdni, az neked is jobb, a babának is, és nem lefele terhelődik a súly.

Kitartás, már tényleg nem lehet sok vissza:-)

2008. ápr. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
SZIA NEKEM MIND A KETTŐ PICINÉL MÁR A ZSÜLÉS ELŐTT 3 HÉTTEL FÁJT UGYHOGY ÉN IS ALIG BÍRTAM MENNI AZT MONDTAA DOKI HOGY TÁGUL A MEDENCE
2008. ápr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!