Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák, éjszaka vagy nappal...

Anyukák, éjszaka vagy nappal indult be a szülésetek, már amennyiben magától indult be?

Figyelt kérdés
Tudom, ennyiből nem fogok tudni statisztikát készíteni, de nagyon tartok a nappali szüléstől, és olyan jó lenne látni, hogy hogyan alakult ez a dolog másoknál... :) Előre is köszönöm! :)
2012. márc. 26. 10:15
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Megmondtam a kislánynak, hogy vegyen példát az éjszaka születő babákról! :)
2012. márc. 26. 17:07
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Hajnal 3-kor ment el a nyákdugóm és jöttek a fájások (akkor még rendszertelen), este fél 10-kor bújt ki.
2012. márc. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Éjjel 2kor, reggel 7:32kor lett meg a fiam.
2012. márc. 27. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem vasárnap délben kezdődött, 40+2 voltam. Felsétáltunk a Párom szüleihez ebédre, ott kezdődtek a fájások, és rózsaszínes folyásom volt (nyákdugó). 2kor hazasétáltunk, jöttek rokonok, 4-ig nálunk voltak, utána még megcsináltam a Páromnak a munkahelyre az elszámolását, 6 körül indultunk a kórházba 5 perces pici, mensiszerű fájásokkal, de útközben még bementünk innivalót meg rágcsát venni. 7 körül vizsgált a doki, 1 ujjnyira voltam nyitva. NST-ztek, 9kor 2 ujjnyira voltam nyitva, burkot repesztettek, és kaptam oxitocint. Háromnegyed 11kor született meg a Kisfiunk.

Még ennél részletesebben is le tudnám írni, kilenc napja történt :)

Egyébként tudják ők, mikor kell jönni. Én azt mondogattam Neki, hogy bújjon ki hétfő előtt, mert különben be kell feküdni a kórházba. És tessék :) Az a 4 nap utána is bőven sok volt.

Boldog Babavárást Neked!

2012. márc. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

1. (fiú) délben kezdődtek a rendszertelen fájások, 5-6 körül már 5-8 percesek voltak majd intenzív 2 percesek 11től , és reggel 6:15re lett meg.

2. (kislány) hajnal 2:30 kor kezdődött végig 5 perces fájásaim voltak, és délelőtt 11:30kor lett meg :)

3. még kérdéses :D :P 36 h kismami :)

2012. márc. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Ó úgy látom ez a megbeszélősdi működik, komoly tárgyalásokba kezdtem a manóval! :))) sok boldogságot minden anyukának! :)
2012. márc. 27. 21:41
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

40+2-re született a fiam.

Hajnal 1-kor 5 perces fájásokra ébredtem.3 órakor bementünk a kórházba,ott kiderült,hogy a magzatvíz már egy ideje elfolyt (valószínű még este zuhanyzásnál). Sétálgattam és 3 perces fájásoknál (kb.5 órakor) megvizsgáltak,ekkor már teljesen nyitva voltam.Kb fél óra múlva már folyamatos fájásaim voltak,ezek voltak a toló fájások,de a babám nem akart kibújni,ezért 9 órakor toltak a műtőbe.

Nekem a megbeszélősdi nem vált be,végig mondtam neki hogy hamarabb születik erre 2 nappal később jött.

2012. márc. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 boer beata ***** válasza:
reggel 6:30kor ment el a magzatvizen es 8:30ra meg is lett a kisfiam elso baba
2012. márc. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!