Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák, éjszaka vagy nappal...

Anyukák, éjszaka vagy nappal indult be a szülésetek, már amennyiben magától indult be?

Figyelt kérdés
Tudom, ennyiből nem fogok tudni statisztikát készíteni, de nagyon tartok a nappali szüléstől, és olyan jó lenne látni, hogy hogyan alakult ez a dolog másoknál... :) Előre is köszönöm! :)
2012. márc. 26. 10:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Hajnalban 3 óra körül ment el a magzatvíz.

Miért tartasz a nappali szüléstől?

2012. márc. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
délután 3 kor folyt el a magzatvíz, másnap délben kaptam "gyorsítót", emrt a fájások nem indultak be rendesen addig sem.
2012. márc. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hát, kicsit bonyolult szituáció, a férjem orvos, és muszáj májusban is dolgoznia ugyebár, ami azt jelenti, hogy nappal egyetlen percre sem hagyhatja el az osztályát (mert bár nagyon nagy klinika, de az orvosok jó része már külföldön van, így alig vannak páran...). Tehát ha akkor szülök, ő sajnos fixen nem tud ott lenni, mert a betegeket nem hagyhatja orvos nélkül. (Reggel 8-tól elvileg 4-ig dolgozik, de gyakorlatilag hatig...) Éjszaka viszont mellettem tudna lenni, mert a májusi ügyeleteit el tudta cserélni. Úgy szeretném, ha ott lenne velem!
2012. márc. 26. 10:24
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Bár az én párom nem orvos, de én is tartok a nappali szüléstől, vagyis hogy akkor indul be. Mert szeretném, ha a párom is velem lenne, mikor megindul. Jó lenne, ha este vagy hajnalban érne el, mondjuk nekem jó még a hétvége is :) mert akkor is itthon van. Tudom ez nem kívánság műsor, de olyan jó lenne, ha el lehetne dönteni, hogy mikor jöjjön :D
2012. márc. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő éjfél körül indult be nekem, de gyakorlatilag bármikor indulhat. Elég egy front, aztán....:)

Próbáld a babáddal "megbeszélni" :) Tudom, viccesnek hangzik, de nekem bejött az első babánál :)

2012. márc. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
:) Mindig mondogatom neki, hogy olyan hét-nyolc körül bármikor indulhat majd, ha eljön az ideje! :)) Hátha megfogadja a kiscsaj... ;)
2012. márc. 26. 10:37
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Az első késő este,a második kora hajnalban a harmadik délelőtt.Az én párom tűzoltó és a második fiúnk születésekor szolgálatban volt.De hazaért!Már csak a délutáni szülésem hiányzik::)))
2012. márc. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Atroposz ***** válasza:
éjfélkor fájások másnap burokrepesztés
2012. márc. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

1. hajnal 5, délre lett baba

2. du. 4, este 8-ra lett baba

2012. márc. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
első hajnal négy ,fél hétkor megvolt.harmadik éjfélkor burokrepedés otthon négykor baba volt,második indított volt tehát nappal született.
2012. márc. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!