Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Igaz hogy szülésnél aki...

Igaz hogy szülésnél aki kicsit hangosabb azzal durvábban bánnak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kényes hisztis tipus, pont ezért kérdem, nem tudom mit vált majd ki belőlem, de sok sok mindenkitől ezt hallottam.
2008. ápr. 14. 16:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én is 14 órát vajúdtam, minden hang nélkül.

Engem már a végén külön kértek, hogy legalább sírjak v. nyőgjek mert az egy kicsit segít (mármint lelkileg).

Nem tudom miért, egy mukk, egy könny nem jött.

2008. ápr. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én vagyok az utolsó válaszoló.

Az kimaradt, hogy az első babám volt.

Most 36 hetes vagyok, kíváncsi vagyok most milyen lesz:s

2008. ápr. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
En ket hete szultem meg az elso babamat.12 orat vajjudtam 5 perces fajasokkal kezdtem. En sem nyekkentem meg 1X sem, de en altalaban igy reagalok a fajdalomra, osszeszoritom a fogaim. Mellettem meg vajjudott 2 kismama, akik hangosabbak voltak, de veluk is ugyaolyan szepen viselkedtek mint velem, ugyhogy nem hinnem hogy valaki meglepodik hogy orditasz vagy sem. Majd meglatod mi "esik jol" akkor ott. Konnyu szulest neked!
2008. ápr. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Kösz csajok:))
2008. ápr. 16. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!