Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Igaz hogy szülésnél aki...

Igaz hogy szülésnél aki kicsit hangosabb azzal durvábban bánnak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kényes hisztis tipus, pont ezért kérdem, nem tudom mit vált majd ki belőlem, de sok sok mindenkitől ezt hallottam.
2008. ápr. 14. 16:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mutass olyan kismamát,akinek hangos szó nem hagyja el a száját szülés közben.

Biztos,hogy normálisan bánnak majd Veled!

2008. ápr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia.Nincsen abban semmi gond.Minden nö hangos szülés közben.Pláne a végefelé,mikor nagyon erösek a fájások.Az is elöfordulhat,hogy nem tudod kontrolla´lni a légzéssel járró óóó´kifúja´st.csak magadon könnyítesz.

Emiatt ne aggódj,akkor u´gysem fogsz rá figyelni.Jön ami jön.

11hetes kislány anyukája.

2008. ápr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha normális a szülésznő és az orvos, akkor biztos nem fognak durván bánni veled, hiszen tudják, hogy milyen nehéz lehet egy szülés.
2008. ápr. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

első válaszolonak üzenem:itt vagyok. a végén kicsit rákiabáltam a dokira,hogy 1 órával ezelött 30 percet igért,de a doki kiment a kint váraozokhoz és döbbenten állt anyám elött és megkérdezte: ennek a nőnek nem fáj semmi?!

de egyébként szerintem se aggodj,csak csináld azt amit mondanak,s akkor nem lesz baj.

2008. ápr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A 4.válaszolónak.Szerencsés voltál.Èn vagyok a 2.válaszoló.Nekem a szülés 38 óra volt.Azt hittem hogy a végére megpusztulok,pedíg bírom a fájdalmat.Végig fájdalomcsillapító nélkül voltam,csak az utolsó 6 órát nem bírtam.Örülnék,ha a második szülésem nekem is olyan lenne,mint neked.
2008. ápr. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

VAn azért egy határ, a hisztiző kismamával nem szoktak mézes mázasak lenni.

De ismétlem, azzal, aki hisztizik és "direkt ordít", mert ugye szülésnél mindent lehet...

De egy szülés természetesen hangoskodással jár, ezért senki nem fog szólni neked.

Na meg orvosa is válogatja, hogy ki mit bír, és épp milyen napja van.

2008. ápr. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Velem nagyon jófejek voltak. Igaz, hogy sokszor szólt a doki, hogy nem kiabálunk, nyomunk. De kedves volt. Kb fél órával az én szülésem után született meg egy másik baba tőlem balra, persze ott volt a paraván, de ott csak annyit hallottam, hogy a kismama sóhajt párat, és aztán sír a baba. Húú, azért irígykedtem egy kicsit. Később megtudtam, hogy neki ez már a második volt.
2008. ápr. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én nem kiabáltam. Pedig még a szuritól és a vérvételtől is félek. Nem kiabáltam, hogy ne ijesszem meg a babát. Nem azt mondom, hogy nem fájt, mert borzasztó fájdalommal jár, főleg, hogy 4 kilós babám lett. Viszont csendben született meg és mosolyogva!!Nem sírt, csak mosolygott és szemlélődött, hogy hová is csöppent. Mire kitisztogatták a száját, orrát stb., a pocakomra került, még mindig csendben volt, csak kicsit nyöszörgött. Nagyon csodálatos volt.

Szerintem, ha én, ahogy magamat ismerem kibírtam kiabálás nélkül, Te is kifogod és mindenki más is.

Egyébként meg a kiabálással egyrészt megijeszted a picikét, másrészt, meg csak jobban kifáraszt, legyengít. Felesleges.De kinek mi a jó.Egy biztos az én babám csendben született és azóta is nyugodt, nem sírós, nem hasfájós baba.Szerintem kihatással van az egész életükre, hogy hogyan, milyen körülmények között születnek meg.

Sok boldogságot!

2008. ápr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

De cuki lehetett:)

Gratulálok

Köszönöm a válaszokat

2008. ápr. 15. 07:33
 10/14 anonim ***** válasza:
Látom vannak akikre jobban odafigyelnek a szentek, nekem nem volt ilyen szerencsém.Egy hang nélkül szülni,....hát mázlisták vagytok.Én csak 15órát vajúdtam, de az utolsó két óra csempevakargatós fájdalmat nem bírtam ki jajgatás nélkül.Pedig mellettem vajúdott egy jóval fiatalabb csajszi, próbáltam nem megilyeszteni, de nem lehet visszatartani.Nem üvöltözni kell.Ennyi az egész.Én azt hittem hogy nagyon hangos voltam, és másnap mondta a mellettem vajúdott csaj hogy egyáltalán nem sőt még szinte meg is nyugtatta, hogy nem üvöltöztem , hanem 2fájás közben beszélgettem vele , és próbáltam azt mutatni neki hogy em is olyan fájdalmas.(pedig az volt)
2008. ápr. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!