Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Tonic tényleg segít a...

A Tonic tényleg segít a szülés beindulásában vagy ez csak mese?

Figyelt kérdés
2009. jún. 11. 17:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki felpuhult a méhszájam azelőtt zárt volt stabilan, 2 napja iszom a Tonicot.
2010. júl. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Jó régi kérdés, véletlenül akadtam rá, de azért megírom. Egy nap megittam 2 liter tonikot, másnap mentem szülni. 2 nappal a kiírt dátum előtt. A szomszédomnak is vettem 2 liter tonikot, amikor betöltötte a 40. hetet. Megitta, másnap csengetett, hogy beindult a szülés. Aztán két napja ajánlottam ugyanezt egy szlovák ismerősömnek, és azt mondta, hogy Szlovákiában rá van írva az üvegre, hogy terheseknek nem ajánlott, mert koraszülést okozhat. (Nem tudom, ez Magyarországon rajta van-e.) Na de az tuti, hogy betöltött 40 hetesen már nem veszélyeztet koraszülés...
2012. nov. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!