Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért van az, hogy a szülés...

Miért van az, hogy a szülés óta egyfolytában mese-kekszet ennék és eszem is napi 1,5-2 dobozt?

Figyelt kérdés
Mást nemigen kívánok, viszont ettől hízom nagyon! Szeretnék egészségesen enni, h jobb minőség legyen a tej és fogyja is. Mi lehet ennek az oka? Előtte nem voltam nagy kekszes, sok gyümit, zöldet ettem, de most ezt a francos hízlalóst kívánom.
2008. júl. 21. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Én linzert meg mindenféle aprósüteményt ettem kilószámra, teljesen meglepődtem megamon mert szinte nem is rágtam csak nyeltem lefele. Azzal hoztam összefüggésbe hogy szoptatáskor leesik a vércukorszint és emiatt kivánom az édességet.

Már 5 hónapja szoptatok és csökkent az eféle vágyam.

2008. júl. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Szoptatás alatt egyél rendesen,mert egy szoptatós anyánk napi 2* annyi energia kell,mint egy átlag felnőttnek.Ez nem a fogyókúra ideje.

Én csak annyit próbáltam meg,hogy este 6 után nem eszem.Meg is látszott egy hét alatt a tejem mennyiségén is,pedig jött rám gazdagon várandósság alatt zsírpárna.A tej minősége pedig nem függ az étrendedtől,mert a gyerek számára szükséges vitaminokat neme egyszerűséggel elveszi a szervezetedtől.

Én sem voltam nagyon kekszes,és most meg két pofára tudnám tömni a győri édes kakós kekszét...

2008. júl. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, de van egy taktikám: nem veszem meg a boltba, vagy csak 1 doboz kekszet, és ne menj éhesen vásárolni.
2008. júl. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a folyamatosan ingadozo vércukorszint miatt van a szoptatás miatt. egyél teljes kiörlésű kekszet és az folyamatosan emeli a vércukorszintet és nem jön olyan gyorsan az édesség iránt vágy. vagy ha nem bírod édes nélkül egyél szőlőcukrot nekem ez vált be
2008. júl. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!