Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek, dr. Szemán György a...

Akinek, dr. Szemán György a fogadott dokija, az mennyi pénz adott neki? Van tarifája? Mikor, hol és mennyit kell/illik neki adni?

Figyelt kérdés
gondolok itt a terhes gondozásra stb. és a szülésnél előtte vagy után adtátok neki és mennyit? Mennyiben vagy így össz-vissz? valamint van olyan, aki fogadott még szülésznőt is mellé miskolcon? és nekik mennyit kell adni és mikor? köszi

2012. márc. 15. 16:51
1 2
 11/18 anonim válasza:
100%
24 hetes kismama vagyok és Szemán doktor a fogadott orvosom. Sokan ajánlották már őt nekem és nekem is eddig csak jó tapasztalataim vannak vele kapcsolatban. Szerintem ő az az ember aki ugyanúgy viselkedik az emberekkel mint ahogy az emberek állnak hozzá. Persze nekem nem ez lesz az első szülésem és nincs is semmi problémám,de az tuti,hogy mindig tudja ki vagyok és tőlem pl mindig egy ezressel kevesebbet kér a magánrendelésen mint a többi kismamától.És csak,hogy az előttem szólóhoz hozzászóljak-az aki az írta,hogy pénzéhes...Mutass már nekem egy olyan szülészt Magyaroraszágon aki nem "félistennek" gondolja magát.Szerintem Szemán még a jobbak közé tartozik.
2012. ápr. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, én a sztk-s rendelésére járok. Hogy tervezed mennyit fogsz neki adni a szülés után? Szülésznőt fogadsz?
2012. ápr. 19. 15:14
 13/18 anonim ***** válasza:
89%
Én nem adtam neki semennyit,mert 50nél többet nem tudtam volna (10este kapott előlegbe,1 hét múlva azt sem tudta ki vagyok,aztán a 30 nem volt elég neki,igy nem kapta meg a maradék 10et) Szülésnél pont bent volt,sajnálatos,hogy le se szart,meg sem vizsgált,ellenben a folyosót végigkáromkodta. A szülés közben elszenvedett sérülésekbe pedig a kisfiam 4 nap múlva belehalt. Talán a TV-ben láttátok, Jól gondoljátok meg!
2012. ápr. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
hú ez nagyon szomorú, és mi történt pontosan? ez az ő hibája volt? nekem minden ismerősöm nála szült és megvannak elégedve vele.
2012. ápr. 22. 08:19
 15/18 anonim ***** válasza:
88%

Változó. Hallani róla rosszat is jót is. Errefelé leginkább rosszat,hogy jópár éve mocskosul pofátlan és csak a pénz érdekli.

Kérdésedre válaszolva,nem volt orvos, aki figyeljen ránk, csak alkudoztak a folyosón - tárgyban forgó doktort is beleértve- hogy ki vállaljon el. Mindeddig a gyereket már menteni kellett volna. Olyan súlyos sérüléseket szenvedett el az orvosok nemtörődömsége miatt,hogy sajnos 4 napi intenzív kezelés ellenére sem tudtak már rajta segíteni. Az intenzív osztályon ilyen érett,egészséges,fejlett gyermeket,ilyen állapotban feküdni a szülészeti sérülések miatt elmondásuk szerint még nem láttak...a szülészeten pedig csak mosolyogva közölték velem,mikor a gyereket tőlem az intenzív mentés visítva elvitte,hogy "ilyen előfordulhat,ez természetes" - igen,mert nem voltak képesek császározni,mert nem tudtunk zsíros borítékot adni. Mocskos egy bagázs!!! Jól nézz körbe kit választasz és Dr.Spák Lászlót ajánlanám,ő a legemberségesebb.

2012. máj. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Sziasztok! Én 26 hetes kismama vagyok és most fogom majd megfogadni. Nem fogom megkérdezni, hogy mennyit kér, mert úgy hallottam, hogy nem mond konkrét összeget.( vizsgálatokra az sztk-ba járok ) Én 50-70 ezret gondoltam adni. Lehet, hogy nem kevés, de nekem megéri. Megbízom benne, 12 éve hozzá járok. Ő is emberből van, úgyhogy majd annyit megkérdezek, hogy mikor "intézhetjük a piszkos anyagiakat" :-)/mivel ez lesz az 1. szülésem.../ Nagyon sok szülést levezett már, nem most kezdte az orvosi karrierjét; nem véletlen, hogy sokan őt választják. A szülésznőre is rákérdezek, mivel egyet sem ismerek. Ha ajánl valakit, akiben megbízik és jól tud vele együtt dolgozni, akkor lehet, hogy megfogadom őt is. Ebben az esetben rákérdezek a doktor úrnál, hogy a szülésznőnek mennyit szokás adni. Minden leendő anyukának sok szerencsét és kitartást kívánok :-)
2012. máj. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. Én is meg vagyok elégedve vele, hozzá járok nőgyógyászhoz amióta kövesden lakom (4éve). Most tervezzük a babát és sok ismerősöm nála szült és jókat mondtak, így gondoltam rákérdezek itt is ki mit mond. Én úgy tudom, hogy a szülésznőnek annak az összegnek a felét szokás adni, mint amit a dokinak adsz. pl. 50 a dokinak 25 a szülésznőnek. Én már utána jártam a miskolci semmelweis szülésznőinek, nekem a Mézes Erzsébetet mondták, de ajánlották Gróf Magdolna szülésznőt is. De persze ha oda kerül a sor akkor meg fogom kérdezni a Doktor urat kit ajánl ő. Jó babavárást! Könnyű szülést! Majd ha még olvasgatni fogsz itt és meg lesz a baba írj nyugodtan az élményeidről és arról hogy milyen volt a szülés! :)


gondolom miskolcon fogsz szülni, én már megnéztem ezeket a videokat: http://www.youtube.com/watch?v=1F5QUKa_D8w

http://www.youtube.com/watch?v=sH5TSKsEMqY

2012. máj. 18. 15:06
 18/18 Picsusz ***** válasza:
Nekem rossz tapasztalatom van vele.Tavaly elmentem hozzá,mivel a mensesem eléggé össze-vissza jött meg,és babát szeretnénk a párommal.Semmi vizsgálat,írt fel 3 hónapon keresztül Clostylnegit tablettát.Minden rendben volt,de a baba mégsem sikerült.Gondoltam majd segít még valamit,erre ő már nem tud mit tenni,menjek meddőségi központba.Ki is voltam akadva,hogy már egyből oda küldene?Ma voltam endokrinológusnál,gondoltam ővele végeztetek hormonvizsgálatot,hogy mi a baj.Ő kiakadt,hogy ez a nőgyógyász szakterülete,mi az hogy ő nem küldött el engem hormonvizsgálatra,hogy adta akkor ki nekem a gyógyszert enélkül?Ráadásul meddőségi központ?Hogy mikor szinte ki se vizsgáltak,meg ilyen hamar még nem küldenek oda.Szóval eléggé meglepődött,hogy ilyen felelőtlen volt Szemán.Erre én is ki voltam ma akadva,hogy kész nem estem 3 hónap alatt teherbe,és ennyi,menjek meddőségire.De nagyon rendes volt ma az endokrinológus,ő elküldött hormonvizsgálatra,mondta,hogy nyugodtan menjek hozzá.Nah ennyit Dr.Szemán-ról.
2012. szept. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!