Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek, dr. Szemán György a...

Akinek, dr. Szemán György a fogadott dokija, az mennyi pénz adott neki? Van tarifája? Mikor, hol és mennyit kell/illik neki adni?

Figyelt kérdés
gondolok itt a terhes gondozásra stb. és a szülésnél előtte vagy után adtátok neki és mennyit? Mennyiben vagy így össz-vissz? valamint van olyan, aki fogadott még szülésznőt is mellé miskolcon? és nekik mennyit kell adni és mikor? köszi

2012. márc. 15. 16:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

A magán rendelésen természetesen van tarifája, tavaly 6000 forint volt egy alkalom, 3-4 hetente hívott vissza. A kórházi ultrahangért én nem fizettem neki. Én nem fogadtam szülésznőt, jól is tettem, nekem elég, hogy ő ott volt. A szülésznő nem csinált semmit, csak kiabált velem.

Én 40 ezret adtam neki, ennyit tudtam kikalkulálni, de ha tehettem volna szívesen adtam volna többet, ő nem mondta mennyit kér. Én a 6 hetes kontrollon adtam neki oda, de lehet jobb lett volna varrat szedéskor a kórházban. Ez általában a szülés követő 3. nap. Akkor és ott a legalkalmasabb az időpont, de sajnos nálam nem volt akkor annyi pénz.

2012. márc. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. és a 40 ezret szülés előtt v utána adtad oda? párom szerintem utána kell...a miskolci szülésznőről elég jókat mondanak, akkor te sajna pont kifogtad :( és a felfogadás hogy történik? mikor és mit kell neki mondani? és akkor gondolom nem kell pénzt adni...én nem a magánrendelésére járok. köszi előre is :)
2012. márc. 16. 10:03
 3/18 anonim ***** válasza:
42%
Szemán doktor a legpénzéhesebb ember, akivel valaha is találkoztam! A barátnőmet 2 hetente rendelte vissza a magánrendelőbe, és még csak nem is jól diagnosztizálta. Volt olyan, hogy elment a rendelőbe, és visszahívta következő hétre, hogy majd akkor felírja a receptet. Vagy keress másik dokit, vagy nyisd ki a pénztárcádat! :)
2012. márc. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, én hozzá járok 3 éve, de mindenki aki eddig nála szült megvolt vele elégedve és mondták h nem pénzéhes. én nem a magánrendelőjébe járok, hanem a sztk.-ba ott meg úgy nem kell fizetni. nőgyógyászként nincs vele bajom, én azt akarom kitudakolni, terhességnél ha felfogadom dokimnak ki mennyit adott neki, csak h úgy nagyjából tudjam, mennyit adtak neki a szülésnél.
2012. márc. 17. 20:36
 5/18 A kérdező kommentje:
valamint még érdekelne, hogy milyen a szülésnél? hogy viselkedik? és a terhesgondozás? hogy kértétek meg hogy legyen a dokitok? köszi előre is :)
2012. márc. 29. 12:27
 6/18 anonim ***** válasza:
71%

Tőlem februárban nyíltan megkérdezte mennyit szánok a szülésre,majd 30ra azt mondta,hogy vidéken esetleg elég, de azért az előzetes 10-ezret zsebre vágta. NST-nél szántunk neki még egy 10est,de az eset után eldöntöttük,h az ügyeletesnél majd megszülök ezek után.

Szülésnél szemán doki is bent volt a szülészeten,pont úgy adódott be is jött annyira hozzám a szülőszobára,hogy az előzetesen a terhes kiskönyvembe tett "OK" jelét egy nagy büdös X-szel áthúzta,majd kiment és utána már csak a folyosón láttam mászkálni meg káromkodni.

A legpénzéhesebb doki az tuti és pofátlan.

Egyébként a kisfiam szülés után 4 nappal meghalt,mert nem figyeltek ránk a szülőszobán.

2012. ápr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
ez szomorú sajnálom ami veletek történt! én eddig csak jót hallottam róla én már 4 éve hozzá járok nőgyógyászhoz és mindig normális volt velem.
2012. ápr. 8. 08:26
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én csak jót tudok mondani a Doktor úrról.Egyáltalán nem pénzéhes. Én két gyereket is szültem nála. Volt,hogy a magánrendelőben sem vett el tőlem pénzt. Receptet a magánrendelőben ingyen ír, nem úgy mint mások.

Ha hívtam tudta ki vagyok, mi bajom van, mindig képben volt. Szülésnél végig velem volt, nyugtatott, sokat beszélgettünk. Szülés után minden nap bejött hozzám. 2009-ben 20ezret, 2011-bem 30ezret kapott és nem kevesellte, sőt alig akarta elvenni. A kórházi vizsgálatok alkalmával nem kér pénzt.

Ja és én nem kértem fel, de magánra már rég óta hozzá járok, így nem volt kérdés egyikünk számára sem,hogy csak vele csinálom végig az egészet.

A pénzt akkor adta oda, amikor haza engedett. De mondom, úgy kellett a borítékot a zsebébe dugni. Szülésznőt nem fogadtam, de bármelyiket is fogod ki, nagyon kedvesek. Egyébként ha szeretnél, a dokit is megkérdezheted.

2012. ápr. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%
Persze,hogy nem kevesellte,hisz a borítékon nem látott át. De hogy utána szidott,mint a bokrot az is biztos,nekünk elmondta: ez már nem összeg,ő ennél többet tankol egy hónapban. :))
2012. ápr. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! és te Kedves Utolsó mennyit adtál neki? :) köszi
2012. ápr. 16. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!