Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után hány napig kell a...

Szülés után hány napig kell a kórházban lenni?

Figyelt kérdés
2 éve én még 4 napot voltam, most egy ismerőst két nap után hazaengedtek. Kicsit meg vagyok zavarodva...
2008. ápr. 12. 20:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Baján a sima szülésnél,5nap; császárnál 8 nap
2008. ápr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Sima szülésnél 4-5 nap.de a 2 az nekem kevésnek tűnik,magánkórház volt?

Én most voltam szülőszoba látogatáson,ott mondták ezt.

2008. ápr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is 4-5 napról tudok, ha problémamentes minden normál szülésnél
2008. ápr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%

Én másfél éve 5 napot voltam kórházban, de irigylem azt, aki 2 nap után hazamehetett, én szívem szerinte már aznap távoztam volna...

Úgy tudom, Vácon 3 napig kell csak bent lenni. (legközelebb talán ott szülök :) )

2008. ápr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én péntek délután szültem és hétfőn délelőtt már otthon voltam. Harmadik napon engedtek haza.
2008. ápr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

4X24 óra. Ha 2 nap után hazaengedték, az azért elég gáz. Mert pl az én fiam utána sárgult be, nem is kicsit, és 4 naposan veszik le a PKU-t a babától. Ami nagyon fontos....

Szép szülést! :o)

2008. ápr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mi két éjszakát voltunk bent. Nem magánkórház volt. El is mondták, mi erre a hivatalos szabály. A csecsemőt haza lehet engedni, ha már megvan 48 órás és nem sárga, nincs semmi baja. Az anyát viszont elméletileg csak 72 órával a szülés után lehet hazaengedni. Ezen én jót röhögtem, hogy majd a kétnapos baba fog magának egy taxit és másnap visszajön értem. De tényleg így van. Szóval én hazamentem a kétnapos gyerekkel, de papíron csak másnap engedtek haza, amikor vissza kellett mennem varratszedésre. Szóval ez a minimum amit bent kell tölteni, de ha éppen nem árasztják el a kórházat és van elég hely, akkor szeretik megvárni legalább a három napot, legtöbb helyen a négyet.
2008. ápr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ja, a PKU-t már a gyerekorvos csinálta, amikor kint volt nálunk. (Az előző válaszoló)
2008. ápr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
ÁÁÁÁ! Így mindjárt más :o)
2008. ápr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
szolnok megyében 5 nap
2008. ápr. 13. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!