Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki szült miskolci kórházban,...

Ki szült miskolci kórházban, Milyen élménye van?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 12. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:

szia! Én még 2 éve szültem a vasgyáriban, de ugye az már nincs meg! :( Most pedig 11 nap múlva fogok a semmelweisben. Voltam már a szülőszobán, és nagyon nagyon kedvesek voltak. Az első terhességem a szentpéteri ben kezdtem,de végül eljöttem onnan, nem sok jót tudok róla mondani! Melyik kórház érdekel valójában?

38 hetes kismama:)

2008. ápr. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A megyei kórházba járok, mert az orvosom ott dolgozik.
2008. ápr. 12. 09:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az első válaszoló vagyok. Hát erről a kórházról igazából nem sok jót tudok mondani.Első terhességem alatt oda jártam a terhességem 30.hetéig.Akkor bekerültem vérzéssel,az orvosom felém sem nézett pedig magánrendelőbe jártam hozzá, a nővérek nagyon nagyon bunkóak voltak (már bocsánat), és a higiéniás körülményekről is lehetne beszélni! Sajna ennyit tudok mondani,én el is jöttem onnan. Nem bántam meg! Remélem neked sokkal jobb tapasztalataid lesznek! Kellemes babavárást és könnyű szülést kívánok!
2008. ápr. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És te melyik orvoshoz jártál a megyeiben?
2008. ápr. 12. 09:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Farkas László dr.hoz. Te kihez jársz?
2008. ápr. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én is a megyeiben fogok szülni, mert ott dolgozik nekem is a választott orvosom! Hát igen, nem minden tökéletes... De én barcikai vagyok, na itt semmiképpen nem szeretnék szülni! Én is feküdtem bent a terhességem alatt, a higiénia tényleg nem megfelelő, az éppen ügyeletesek nem nagyon foglalkoztak velem, mondván, van fogadott dokim, de a nővérek normálisak voltak, egyet-kettőt leszámítva!

kicsit én is izgulok, hogy minden rendben legyen, főleg hogy maga a szülés is ismeretlen, hiszen az első babámat várom!

Minden jót nektek: 33 hetes kismama

2008. ápr. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én Dr. Kocsis Norberthez járok, és eddig meg vagyok vele elégedve.
2008. ápr. 12. 10:06
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia én 3 hete szültem a megyeibe.

Nagyon bunkók voltak a csecsmős nővérek és a sima nővérek is. Hogyha adhatok tanácsot akkor inkább ismerőseidtől kérj tanácsot ne a nővérektől,mert nekem mindegyik mást mondott.

Egyébként az orvosod nagyon jó doki ,onnan tudom,hogy nekem is ő volt az orvosom. Minden nap bejött hozzám megnézni,hogy mi van .Én császáros voltam és a kötésemet csak ő cserélte le nem engedte másnak.

Szerintem a dokidban nem fogsz csalódni.

Azt a pár napot meg ki fogod bírni mindegy milyenek legyenek veled a nővérek.

Kitartást és könnyű szülést kívánok!

2008. ápr. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!