Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik orvost ajánlanátok a...

Melyik orvost ajánlanátok a miskolci Semmelweis Kórházban?

Figyelt kérdés

Természetesen szülész-nőgyógyászt keresek. :-) Második babánkat várjuk, az előző nem a Semmelweis-ben született, így ott nem is nagyon ismerünk senkit.


Ami szempont lenne:

- legyen hozzáértő

- legyen normális, nem lekezelő...

- támogassa az EDA-s szülést


Köszönöm előre is!


2010. okt. 21. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Dr.Koleszár Andrea.:)A legszuperebb orvos egész miskolcon.(Legalábbis nekem):)Fiatal nagyon,de ha az idősebbeket kedveled,akkor Dr.Hajas Lászlót ajánlom csak vele meg az a baj,hogy sok betege van.:)
2010. okt. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Victory82 ***** válasza:
Szia!Én 8 éve járok Dr.Szemán Györgyhöz,nagyon meg vagyok vele elégedve!Nemsokára 3 éves lesz a kisfiam,őt nála szültem.Nem egy olyan orvos,aki csak a végén van veled.Én reggel fél 9-kor mentem be 10 perces fájásokkal,ő 2 körül jött be,éjfél után 2 perccel lett meg a kisfiam és bent volt velem fél 2 -ig.Aztán reggel 7-re jött vissza dolgozni.Az EDA-t is ő adta be nekem,igazi megváltás volt.Most 8 hetes a tesó a pocakomban és semmi pénzért nem mennék máshoz:)Nagyon alapos és jópofa doki!Koleszár doktornőről is sok jót hallottam!Ha érdekel a magánrendelője vagy a mobilszáma Szemánnak,akkor szívesen válaszolok még.Üdv.Viki.Bocsi,ha hosszú lett:D
2010. okt. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hű, ez érdekes, nem is gondoltam arra, hogy nőhöz is mehetnék... Eddig csak férfi orvosaim voltak. Nm furcsa egy női nőgyógyász?


Esetleg "tarifákat" írnátok? Bár nem hiszem, hogy túl nagy lenne az eltérés köztük.

2010. okt. 21. 14:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 4 hónapja szültem Koleszár Andinál és 40 ezret adtunk neki.Neki nincs megszabott tarifája.A Szemán is jópofa doki.:)Mikor szültem viccelődött velem.:)
2010. okt. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Victory82 ***** válasza:
Szia!A magánrendelőben a vizsgálat 6000,ha cytológia is kell,akkor 7000.Mi 3 éve 30.000-et tudtunk neki adni,előtte nem kérdeztem meg,hogy mennyi lenne a szülés.De szerintem nem pénzéhes doki!Viki.
2010. okt. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Dr. Spák László!

Igazi úriember :-) fiatal, nagyon közvetlen és mindent meg lehet vele beszélni. Én eddig csak jókat hallottam róla!

2010. okt. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!